سپند امیرسلیمانی در بیمارستانی که دختر مهران غفوریان متولد شد در کنار آقای بازیگر حضور داشت و با انتشار ویدئویی خبر از این اتفاق خوشحال کننده داد.

مهران غفوریان بازیگر سینما و تلویزیون پدر شد

تیرماه امسال بود که علی اوجی همسر نرگس محمدی و بازیگر کشورمان با انتشار پستی خبر پدر شدن مهران غفوریان را لو داد و مهران غفوریان بارها و بارها در برنامه های مختلف خوشحالی اش از پدر شدن را ابراز کرد.دختر مهران غفوریان متولد شد + عکس در ایرناک دختر مهران غفوریان متولد شد + عکس در ایرناک

سپند امیرسلیمانی شب گذشته با انتشار ویدئویی خبر از تولد دختر مهران غفوریان داد.

خوشحالی بی اندازه مهران غفوریان از تولد دخترش

سپند امیرسلیمانی در بیمارستانی که دختر مهران غفوریان متولد شد در کنار آقای بازیگر حضور داشت و با انتشار ویدئویی خبر از این اتفاق خوشحال کننده داد.

اولین عکس هانا دختر مهران غفوریان

تولد هانا دختر مهران غفوریان

سپند امیرسلیمانی با انتشار این پست نوشت : بچه ها هانا غفوریان ... هانا غفوریان بچه ها....

تولد هانا دختر مهران غفوریان

اولین عکس دختر مهران غفوریان

مهران غفوریان دی ماه سال 93 ازدواج کرد و در یک گفتگو درباره ماجرای جالب خواستگاری اش گفت :در شب خواستگاری من ، برنامه گلخانه روی آنتن تلویزیون اعلام کرد که امشب مهران غفوریان به خواستگاری میرود و من همان موقع روی آنتن برنامه زنده با آنها صحبت کردم و این برنامه را خانواده همسرم هم دیدند و مادر همسرم گفت :دخترم را اول به خدا و بعد به تو میسپارم و من تا به امروز تمام تلاشم را برای خوشبختی همسرم کرده ام.

مهران غفوریان پدر شد

مهران غفوریان دختردار شد

مهران غفوریان بازیگر و کارگردان سریال زیر آسمان شهر است که بازیگری را با مجموعه طنز جنگ 39، به کارگردانی داریوش کاردان آغاز کرد و خیلی زود به کارگردانی روی آورد . سریال این چند نفر که به هژیرها معروف است یکی از ساخته های پرمخاطب مهران غفوریان بود که بسیار مورد توجه قرار گرفت.

مهران غفوریان در تولد 43 سالگی

جشن تولد 43 سالگی مهران غفوریان

  • تاریخ: دوشنبه, 15 بهمن 1397
بازدید : 5,334 بار
دختر مهران غفوریان متولد شد + عکس
3.7
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...
کاربران آنلاین : 3,570