پرویز بهرام دوبله را از دهه 20 آغاز کرد و سالهای سال در این عرصه به فعالیت پرداخت و در فیلم های خارجی و داخلی به جای شخصیت های ماندگار صحبت کرد و مستندی از زندگی او توسط بابک مینایی ساخته شد.

واکنش هنرمندان به درگذشت پرویز بهرام

ساعات آغازین صبح روز گذشته 6 خردادماه 98 بود که خبر درگذشت پرویز بهرام صدای ماندگار دوبله کشورمان جامعه هنری را عزادار کرد . پرویز بهرام دوبلور پیشکسوت کشورمان که صدای او را در مستند جاده ابریشم بارها و بارها شنیده ایم بعد از تحمل مدتها رنج بیماری درگذشت .واکنش هنرمندان به درگذشت پرویز بهرام + اینستاپست در ایرناک واکنش هنرمندان به درگذشت پرویز بهرام + اینستاپست در ایرناک

پرویز بهرام دوبله را از دهه 20 آغاز کرد و سالهای سال در این عرصه به فعالیت پرداخت و در فیلم های خارجی و داخلی به جای شخصیت های ماندگار صحبت کرد و مستندی از زندگی او توسط بابک مینایی ساخته شد.

تسلیت اینستاگرامی هنرمندان به درگذشت پرویز بهرام

هنرمندان و چهره های کشورمان درپی درگذشت پرویز بهرام با انتشار پست هایی ، با خانواده این هنرمند بزرگ ابراز همدردی کردند و به جامعه هنری این اتفاق تلخ را تسلیت گفتند.

تسلیت هنرمندان به درگذشت پرویز بهرام

تسلیت تهمینه میلانی برای درگذشت پرویز بهرام دوبلور کشورمان

تهمینه میلانی برای عرض تسلیت به درگذشت پرویز بهرام نوشت : پرویز بهرام از بنیانگذاران دوبله ایران در سن ٨٦ سالگی درگذشت.

چقدر از صدای زیبای ایشان خاطره داریم ، خصوصا فیلم های مستند که گویی بدون صدای ایشان دیدنی نبود. تسلیت به خانواده محترم بهرام و هنردوستان. یادش گرامی...

تسلیت هنرمندان به درگذشت پرویز بهرام

تسلیت مهران احمدی برای درگذشت پرویز بهرام

مهران احمدی با انتشار این عکس برای درگذشت پرویز بهرام نوشت :پرویز بهرام دوبلور با سابقه ایران در گذشت روحش شاد ....

تسلیت بازیگران به درگذشت پرویز بهرام

تسلیت سیدعلی صالحی برای درگذشت پرویز بهرام دوبلور کشورمان

سیدعلی صالحی برای درگذشت پرویز بهرام نوشت :صدای پرویز بهرام ، راوی جاده ابریشم خاموش شد ▫️استاد پرویز بهرام صدای ماندگار دوبلاژ ایران پس از یک دوره بیماری درگذشت. تسلیت به خانواده گرامی استاد و جامعه هنری ، روحشان شاد و یادشون گرامی...

تسلیت چهره ها به درگذشت پرویز بهرام

تسلیت ایرج نوذری برای درگذشت پرویز بهرام

ایرج نوذری هم با اندوه فراوان برای درگذشت پرویز بهرام نوشت :استاد و یار قدیمی شما هم این دنیای بی رحم را بدرود گفتی و رفتی .با رفتن شما ها،ما تنها میمانیم، اما شاید خود به تنهایی و در آرامش بیآرامی و در سکوتی طولانی بخوابی.یاد آن روزها بخیر ! چه در دوبله که در کنار هم با استاد منوچهر نوذری پدرم فیلمهای هیجان انگیز، تفریحی، ادبی و...دوبله میکردیم و چه در محافل خصوصی در منزلهامون که شبها و روزهای به یاد ماندنی برگزار میکردیم .

به بابا سلام برسونین و بگید که بینهایت دلتنگشم و جاش خالیه.شاید به زودی من هم به شما ملحق شوم کسی چه میداند؟! عمو پرویز روحت شاد و یادت گرامی.

تسلیت چهره ها به درگذشت پرویز بهرام

تسلیت پرویز پرستویی برای درگذشت پرویز بهرام دوبلور کشورمان

پرویز پرستویی هم برای عرض تسلیت به درگذشت پرویز بهرام نوشت :((تنها صداست که میماند)) استاد پرویز بهرام صدای تکرار ناشدنی وکیل پایه یک دادگستری خااموش شد!

روحش شاد و یادش گرامی ، تسلیت به خانواده محترمش و جامعه هنری وخانواده خوب و تاثیر گذار گویندگان((دوبلاژ))

تسلیت هنرمندان به درگذشت پرویز بهرام

تسلیت رزیتا غفاری برای درگذشت پرویز بهرام

رزیتا غفاری هم با اندوه فراوان برای درگذشت پرویز بهرام نوشت :استاد پرویز بهرام چشم از جهان فروبست..

یکی از بهترین خاطرات تحصیلم ، کلاس هایی بود که با استاد داشتم. او نه تنها یکی از خوش صداترین مردان زمان بود ..بلکه یک حقوق دان متبحر بود،جالب این بود که در دانشگاه "حقوق و روابط بین الملل" را تدریس میکردند...!! سالهای سال وکیل افراد بی بضاعت بودند!!به راستی جای این اساتید بزرگ ، همیشه خالی خواهد ماند...یادشان گرامی.

تسلیت بازیگر بانوی عمارت به درگذشت پرویز بهرام

تسلیت میلاد میرزایی برای درگذشت پرویز بهرام صدای ماندگار دوبله

میلاد میرزایی بازیگر بانوی عمارت هم برای درگذشت پرویز بهرام نوشت : استاد پرویز بهرام صدای ماندگار ایران از بین ما رفت. روحت شاد استاد. روحت شاد همشهری. تسلیت به جامعه ی هنری ایران... تسلیت به همکارانم در رادیو و دوبله.

تسلیت هنرمندان به درگذشت پرویز بهرام

تسلیت داریوش فرضیایی برای درگذشت پرویز بهرام

داریوش فرضیایی هم برای درگذشت استاد پرویز بهرام نوشت : تنها صداست که میماند .... درگذشت استاد پرویز بهرام هنرمند پیشکسوت عرصه دوبلاژ را به همه عزیزان و همکاران و خانواده محترم ایشان تسلیت عرض مینمایم.. روحشان شاد..

بازدید : 1,077 بار
واکنش هنرمندان به درگذشت پرویز بهرام + اینستاپست
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,340