محسن چاوشی خواننده موسیقی پاپ کشورمان با انتشار عکسی از مادرش دلنوشته ای برای او نوشت که قابل تامل بود.

دلنوشته محسن چاوشی برای مادرش

محسن چاوشی خواننده موسیقی پاپ کشورمان یکی از چهره هایی است که میتوان به او عنوان آقای خاص را داد چرا که اگر سری به پیج شخصی او در اینستاگرام بزنید مطالب و عکس هایی متفاوت تر از سایر چهره ها را مشاهده میکنید.دلنوشته محسن چاوشی برای مادرش + عکس در ایرناک دلنوشته محسن چاوشی برای مادرش + عکس در ایرناک

محسن چاوشی صفحه اینستاگرامش را با انتشار دلنوشته ای قابل تامل برای مادرش به روز کرد.

دلنوشته خاص محسن چاوشی برای مادرش

محسن چاوشی عکسی در کنار مادرش را در اینستاگرام به اشتراک گذاشت و دلنوشته ای سوزناک برای آن نوشت.

محسن چاوشی در کنار مادرش

عکسی از محسن چاوشی و مادرش

محسن چاوشی با انتشار عکس بالا در اینستاگرامش نوشت :

«مادرم کو؟ مادر مریض شده ام و باز یاد تو افتاده ام! عیش و نوش هایم همه تمام شده اند. و شکست خورده و آشفته نمیدانم به کجا بروم! کسی بگردنش نمیگیردم از دهان دامن ها نیز افتاده ام و دامنی بسیار میخواهم برای اشک های بسیارم! من همه اش افتاده ام کسی بلند نمی کند مرا و نمی تکاندم. زخمی و خاکی آمده ام که بلند کنی ام و بتکانی کودک ناسپاست را، شهدها و شکرها با دیگران و زخم ها با تو.»

«دامن های کوچک گرفتنمان از تو! و خود دامنی شده اند کودکی را و بیچاره من! که دستم جدا شده از دستت و گم شده ام از تو .. و از دور میشنوم گفته ای که خوب خوابیده است!؟، گرسنه نماند مریض نباشد پاره ی جگرم، از دور حس میکنم رنجش را و دردش را! جگرش خون که میشود میفهمد جگرم خون است مریض که میشود به زور میخندد تا نگران نشویم و وقتی که میفهمیم یکی یکی پراکنده میشویم سوی دامنک ها و این راه و آن راه ها و لاابالی ها! و در نهایت یکی بزور میماند و مشغول به انرویدها و او اس ها بی تاب میشود شماره میگیرد همه جگرانش را که لاابالی اش را که بنده ام بجوید و بجوید حال و احوالش را. به صبوری ات نبود کسی و نمی آید!

هر چه میکردم مقصر دیگران بودند و چه دلیرانه فاش نمیکردی همه رازها و اسرارم را. دیر دیدنت از خجالت نیست ، از ناسپاسی است و البته نیازمندی هایم به تو تمام شده است مثل همه نیازمندان تا خرشان از پل گذشت لگد میزنند صاحبانشان را! از خودم به هم میخورد حالم، حال که باید محبتت بکنم همه را خرج محبت فروشان کرده ام و بعد از لگدها ، زخمی و خاکی بسوی تو میدوم! مگر محبتت کم بود که محبت را در ناکجا آبادها میجستم؟! کاش بی نیاز نمیشدمت و هر روز میدیدمت ماما! ماشین رخت شویی زنده آشپزخانه غمگین قرص های بی خوابی ببخش مرا.»

محسن چاوشی خواننده کشورمان

محسن چاوشی خواننده موسیقی پاپ

محسن چاوشی یکی از خواننده های موسیقی پاپ است که طرفداران زیادی دارد و سبک خاص آهنگ هایش برای بسیاری از مردم قابل توجه است.

محسن چاوشی خواننده کشورمان

عکسی از محسن چاوشی خواننده تیتراژ بانوی عمارت

تیتراژ سریال بانوی عمارت جدیدترین کار محسن چاوشی در تلویزیون است که در طول ایام هفته از شبکه سه سیما ساعت 20:45 دقیقه پخش میشود.

محسن چاوشی خواننده شهرزاد

محسن چاوشی خواننده سریال شهرزاد

  • تاریخ: سه شنبه, 13 آذر 1397
بازدید : 1,957 بار
دلنوشته محسن چاوشی برای مادرش + عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی