نمایی از اجرای رضا رشیدپور در برنامه طعم پاییز را ملاحظه می‎کنید که چند سال پیش از تلویزیون پخش می‍‌‌‎شد.

رشیدپور در اواسط دهه هفتاد

ویدئویی کمتر دیده‌شده از دوران جوانی رضا رشیدپور-ایرناک ویدئویی کمتر دیده‌شده از دوران جوانی رضا رشیدپور-ایرناک فیلمی از اجرای رضا رشیدپور در روزهای جوانی،  در فضای مجازی منتشر شده است که او را در  برنامه "طعم پاییز" نشان می‌دهد. اجرای متفاوت رشیدپور در برنامه حالا خورشید و انتقادات صریح از برخی مسئولان، این روزها با استقبال مخاطبان تلویزیون روبه‌رو شده است.

ویدئویی کمتر دیده‌شده از دوران جوانی رضا رشیدپور-ایرناک ویدئویی کمتر دیده‌شده از دوران جوانی رضا رشیدپور-ایرناک رضارشیدپور متولد 18 مرداد 1354 در تهران است. او فارغ التحصیل دورشته کارشناسی عمران و کارگردانی است. رشیدپور فعالیت حرفه‌ای خود را در زمینه اجرا از سال  1372 آغاز کرد.

ویدئویی کمتر دیده‌شده از دوران جوانی رضا رشیدپور-ایرناک ویدئویی کمتر دیده‌شده از دوران جوانی رضا رشیدپور-ایرناک او در فیلم‌های سینمایی شیش و بش, سوپراستار, بی پولی, شش نفر  زیر باران, در امتداد شهر و شرف خانواده فاضل نقش آفرینی کرده است. در کارنامه این مجری تلویزیون می‌توان از کارگردانی در  برنامه عینک آفتابی از شبکه نسیم نام برد. 

ویدئویی کمتر دیده‌شده از دوران جوانی رضا رشیدپور-ایرناک ویدئویی کمتر دیده‌شده از دوران جوانی رضا رشیدپور-ایرناک رشیدپور در حال حاضر اجرای برنامه صبحگاهی حالا خورشید  را بر عهده دارد که   با ژانر اجتماعی  از شبکه 3 سیما پخش می‌شود.

ویدئویی کمتر دیده‌شده از دوران جوانی رضا رشیدپور-ایرناک ویدئویی کمتر دیده‌شده از دوران جوانی رضا رشیدپور-ایرناک ویدئوی زیر قسمتی از برنامه طعم پاییز که در اواخر دهه هفتاد پخش می‌شد را مشاهده می‌کنید.

ویدئویی کمتر دیده‌شده از دوران جوانی رضا رشیدپور-ایرناک ویدئویی کمتر دیده‌شده از دوران جوانی رضا رشیدپور-ایرناک

(0 رای)
بازدید : 1275 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی