شبنم قلی خانی روز گذشته میهمان برنامه تلویزیونی حالا خورشید، با اجرای رضا رشیدپور بود که ندانستن جواب یک سوال بدیهی برایش در فضای مجازی حاشیه ساز شد.

سوتی عجیب شبنم قلی‌خانی در تلویزیون-ایرناک سوتی عجیب شبنم قلی‌خانی در تلویزیون-ایرناک زمین به دور خورشید می‌چرخد یا خورشید به دور زمین؟؛ شاید پاسخ این سوال بدیهی به نظر آید اما یک لحظه از دست دادن تمرکز برای بازیگر زن سینما و تلویزیون موجب یک اشتباه عجیب در پاسخ به این سوال شد.

سوتی عجیب شبنم قلی‌خانی در تلویزیون-ایرناک سوتی عجیب شبنم قلی‌خانی در تلویزیون-ایرناک ناگفته نماند، شبنم قلی خانی لحظاتی بعد از این اشتباه عجیب، مقابل دوربین اذعان می‌کند که برای لحظاتی تمرکز خود را از دست داده و همین موضوع باعث این اشتباه شده است؛ همچنین این بازیگر با انتشار پستی در اینستاگرام، توضیحاتی پیرامون ماجرا داده است، شبنم قلی خانی در پست اینستاگرامی‌اش از کاربران خواسته است با دیدن چند ثانیه کلیپ، در مورد افراد زود قضاوت نکنند.

سوتی عجیب شبنم قلی‌خانی در تلویزیون-ایرناک سوتی عجیب شبنم قلی‌خانی در تلویزیون-ایرناک

منبع : جستجوگر ایرناک

(2 رای)
بازدید : 2408 بار
سوتی عجیب شبنم قلی‌خانی در تلویزیون - 3.0 out of 5 based on 2 votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی