سیما حاجی خانی بازیگر زن سریال «خانه‌به‌دوش» (مراد برقی) که با نام «نگار» شناخته می شد،دار فانی را وداع گفت.

سیما حاجی خانی بازیگر سریال خانه به دوش درگذشت-ایرناک سیما حاجی خانی بازیگر سریال خانه به دوش درگذشت-ایرناک سیما حاجی خانی که با بازی در نقش محبوبه در سریال تلویزیونی «خانه‌به‌دوش»  در سال ۱۳۵۲ به شهرت رسید، شب گذشته درگذشت و پیکر او صبح امروز پس از تشییع توسط خانواده و تعدادی از دوستانش در آرامگاه بهشت سکینه کرج به خاک سپرده شد.

سیما حاجی خانی بازیگر سریال خانه به دوش درگذشت-ایرناک سیما حاجی خانی بازیگر سریال خانه به دوش درگذشت-ایرناک بازی در مجموعه های تلویزیونی «طلاق» (۱۳۵۵)،«خانه بی‌زن» (۱۳۵۲) و خانه‌به‌دوش (مراد برقی) و فیلمهای «صدای صحرا»(۱۳۵۴)،«مراد برقی و هفت دخترون» (۱۳۵۳)،  عیالوار (۱۳۵۲) و «غریبه» (۱۳۵۱) از فعالیتهای وی به شمار می رود.وی پس از انقلاب فعالیتی در عرصه هنر نداشت.

سیما حاجی خانی بازیگر سریال خانه به دوش درگذشت-ایرناک سیما حاجی خانی بازیگر سریال خانه به دوش درگذشت-ایرناک وی در اواخر عمر گرفتار سرطان بود و در نهایت بر اثر عوارض همین بیماری نیز چشم از جهان فرو بست.

سیما حاجی خانی بازیگر سریال خانه به دوش درگذشت-ایرناک سیما حاجی خانی بازیگر سریال خانه به دوش درگذشت-ایرناک مجله ایرناک درگذشت این هنرمند را به خانواده وی و جامعه هنری تسلیت میگوید.


تاریخ : 96/10/26
(1 رای)
بازدید : 1543 بار
سیما حاجی خانی بازیگر سریال خانه به دوش درگذشت - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی