محمدرضا گلزار بازیگر مشهور کشور، با راننده وانتی و الفاظی که با بلندگویش تکرار می‌کرد شوخی کرد.

شوخی گلزار با یک راننده وانت + فیلم-ایرناک شوخی گلزار با یک راننده وانت + فیلم-ایرناک محمدرضا گلزار بازیگر مشهور و محبوب کشور، یکی از پرحاشیه‌ترین و در عین حال فعال‌ترین بازیگران است. 

شوخی گلزار با یک راننده وانت + فیلم-ایرناک شوخی گلزار با یک راننده وانت + فیلم-ایرناک او تقریبا در هر زمینه‌ای استعداد خود را سنجیده است. از تدریس و بازیگری تا خوانندگی و تبلیغ همه از کارهایی است این بازیگر جوان در طول دوره‌ حرفه‌ای‌اش انجام داده است.  

شوخی گلزار با یک راننده وانت + فیلم-ایرناک شوخی گلزار با یک راننده وانت + فیلم-ایرناک بازیگر محبوبی که برای خود طرفداران بسیاری دارد و گاهی همین مساله منجر به حواشی می‌شود.

شوخی گلزار با یک راننده وانت + فیلم-ایرناک شوخی گلزار با یک راننده وانت + فیلم-ایرناک به تازگی ویدئویی از شوخی گلزار با یک وانتی منتشر شده است که با تعجب و البته لحنی طنز الفاظی که راننده وانت با بلندگویش تکرار می‌کند را مورد سوال قرار می‌دهد. همان بلندگویی که صدایش آشنای دیرینه کوچه‌های شهر است. و حالا این صدا و اسامی سوژه طنز محمدرضا گلزار شده است. 

شوخی گلزار با یک راننده وانت + فیلم-ایرناک شوخی گلزار با یک راننده وانت + فیلم-ایرناک ویدئوی زیر شوخی گلزار با یک راننده وانت را نشان می‌دهد.  

شوخی گلزار با یک راننده وانت + فیلم-ایرناک شوخی گلزار با یک راننده وانت + فیلم-ایرناک


شوخی گلزار با یک راننده وانت + فیلم-ایرناک شوخی گلزار با یک راننده وانت + فیلم-ایرناک yjc

(0 رای)
بازدید : 1280 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی