پرستو صالحی شب گذشته در حالی که همه هوادارانش منتظر یک خبر خوش از او بودند با انتشار ویدئویی منتفی شدن مراسم عقدش را اعلام کرد.

عقد پرستو صالحی کنسل شد!

پرستو صالحی بازیگری که با بازی در سریال زیر آسمان شهر در میان مردم به شهرت رسید یکی از بازیگران فعال در دنیای مجازی است که تقریبا هر روز با انتشار پست هایی به موضوعات مختلف واکنش نشان میدهد.ازدواج پرستو صالحی منتفی شد + علت در ایرناک ازدواج پرستو صالحی منتفی شد + علت در ایرناک

این بانوی هنرمند کشورمان شب گذشته با انتشار ویدئویی در اینستاگرام خبر از یک اتفاق مهم در زندگی داد.

علت به هم خوردن عقد پرستو صالحی از زبان خودش

پرستو صالحی در اولین شب سال نو (2019) خبر ازدواجش را با همراهانش به اشتراک گذاشت و این خبر به دلیل حواشی قبلی که برای ماجراهای خواستگاری خانم بازیگر شکل گرفته بود خیلی زود در همه جا منتشر شد و در روزهای بعد پرستو صالحی با انتشار ویدئوهایی پی در پی از تدارکات مراسم عقد و نامزدی و خرید همراهانش را در این اتفاق مهم در زندگی اش شریک میکرد.

پرستو صالحی شب گذشته در حالی که همه هوادارانش منتظر یک خبر خوش از او بودند با انتشار ویدئویی منتفی شدن مراسم عقدش را اعلام کرد.

ازدواج پرستو صالحی منتفی شد

عقد پرستو صالحی منتفی شد

پرستو صالحی با انتشار این ویدئو گفت : امروز 4 بهمن ساعت 5 بعدازظهر قرار بود مراسم عقد من باشه اما به هم خورد، توافق نداشتیم به همین سادگی ، برای اینکه بعدا دچار حاشیه نشم گفتم خودم اینجا اعلام کنم و به شما هم بگم هرجای مسیر زندگی توی دوران عقد و نامزدی احساس کردید که به هم آرامش نمیدید و باعث آزار همدیگه اید برگردید و به حرف و حدیث مردم هم کاری نداشته باشید ، این آدما اگر با دوتا بچه برگردید بازم بهتون سرکوفت میزنن و کمکتون هم نمیکنن.

پ.ن :توجه توجه برای جلوگیری از حاشیه و شایعات احتمالی و اینکه ببخشید ویدئو دو روز قبل ضبط شده ، به حکمت خداوند شک نکنید ...

پرستو صالحی بازیگر سینما

پرستو صالحی بازیگر سینما و تلویزیون

خبر ازدواج پرستو صالحی همزمان با آغاز سال نو میلادی در فضای مجازی منتشر شد . بعد از انتشار بدون توضیح این خبر کنجکاوی ها برای شناخت همسر پرستو صالحی آغاز شد و همه میخواستند که بدانند همسر خانم بازیگر از اهالی سینما است یا خیر . با شکل گیری شایعات زیادی که درباره همسر خانم بازیگر شکل گرفت پرستو صالحی با واکنشی تند اعلام کرد که هر وقت صلاح بداند آقای داماد را معرفی میکند اما این ازدواج با اعلام خود خانم بازیگر منتفی شد.

پرستو صالحی بازیگر سینما و تلویزیون

پرستو صالحی بازیگر سریال زیر آسمان شهر

پرستو صالحی با بازی در سریال زیر آسمان شهر در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد و دست های آلوده جدیدترین تجربه او در دنیای بازیگری است.

  • تاریخ: یکشنبه, 07 بهمن 1397
بازدید : 3,090 بار
ازدواج پرستو صالحی منتفی شد + علت
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...