تهمینه میلانی کارگردان فیلم آتش بس و سوپراستار صفحه اینستاگرامش را با انتشار پستی عاشقانه در سالروز تولد 65 سالگی همسرش به روز کرد.

تولد 65 سالگی همسر تهمینه میلانی

عاشقانه تهمینه میلانی برای تولد 65 سالگی همسرش + عکس در ایرناک عاشقانه تهمینه میلانی برای تولد 65 سالگی همسرش + عکس در ایرناک تهمینه میلانی بانوی کارگردانی که فیلم های پرفروشی چون ملی و راه های نرفته اش ، آتش بس ، سوپراستار ، زن زیادی و واکنش پنجم را در کارنامه هنری اش دارد 26 سال پیش زندگی عاشقانه ای را در کنار محمد نیک بین همسرش آغاز کرد .

این بانوی کارگردان صفحه اینستاگرامش را با انتشار پستی عاشقانه برای تولد 65 سالگی همسرش به روز کرد.

متن عاشقانه تهمینه میلانی برای تولد همسرش

تهمینه میلانی

محمد نیک بین همسر تهمینه میلانی 65 ساله شد

تهمینه میلانی با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:امروز یار زندگی و همسر نازنین من محمد نیک بین ، 65 ساله شد .

انسانی که به باور و داوری من ، حتی قادر به گفتن دروغ مصلحتی نیست . الگوی یک انسان شریف در موقعیتی که اغلب ما با چراغ در جستجوی انسان حقیقی می گردیم .

تولدت مبارک محمد عزیزم .

تهمینه میلانی

تهمینه میلانی و همسرش محمد نیک بین

تهمینه میلانی زندگی مشترکش با محمد نیک بین را مهرماه 26 سال پیش آغاز کرد و حاصل این ازدواج دختری به نام تینا است.

تهمینه میلانی و همسرش

تهمینه میلانی در کنار همسرش

تهمینه میلانی یکی از چهره های هنری است که در اغلب مراسم های سینمایی به همراه همسرش حاضر میشود . همسرش محمد نیک بین که مهندسی خوانده بود و سالهایی از عمرش را در آمریکا زندگی کرده بود تهیه کنندگی برخی از فیلم هایش را برعهده دارد.

تهمینه میلانی

تهمینه میلانی کارگردان سینمای کشورمان

بچه های طلاق اولین ساخته تهمینه میلانی در سال 68 بود که در جشنواره فیلم فجر به عنوان فیلم برتر برگزیده شد. تهمینه میلانی فیلم دو زن را در سال 76 جلوی دوربین برد و باز هم جایزه بهترین فیلمنامه جشنواره فیلم فجر را دریافت کرد.

تهمینه میلانی

تهمینه میلانی و همسرش در پشت صحنه فیلم آتش بس

فیلم آتش بس در سال 84 به کارگردانی تهمینه میلانی یکی از پرفروش ترین فیلم های سینما با بازی محمدرضا گلزار و مهناز افشار بود.

تهمینه میلانی

تهمینه میلانی در پشت صحنه فیلم ملی و راه های نرفته اش

فیلم ملی و راه های نرفته اش جدیدترین ساخته سینمایی تهمینه میلانی است که همسرش محمد نیک بین تهیه کنندگی آن را برعهده داشت.


تاریخ : 97/05/18
بازدید : 2,584 بار
(0 رای)
عاشقانه تهمینه میلانی برای تولد 65 سالگی همسرش + عکس5 out of 5
1 votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی