راما قویدل کارگردان کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکس و نوشته ای عاشقانه برای همسرش مهسا کرامتی و پسرش به روز کرد.

عاشقانه های راما قویدل و مهسا کرامتی

راما قویدل برای همسرش مهسا کرامتی سنگ تمام گذاشت + تصاویر-ایرناک راما قویدل برای همسرش مهسا کرامتی سنگ تمام گذاشت + تصاویر-ایرناک راما قویدل کارگردان سریال گمشده و عملیات 125 سالهاست که زندگی عاشقانه ای با مهسا کرامتی بازیگر سینما و تلویزیون آغاز کرده و این زوج پسری به نام امیرمانی دارند. زوج هنرمند سینمایی و تلویزیونی کشورمان عکس های مشترک دو نفره زیادی در صفحه اینستاگرامشان دارند و اغلب اوقات دلنوشته هایی عاشقانه در زیر پست هایشان با مردم به اشتراک میگذارند.

راما قویدل برای همسرش مهسا کرامتی سنگ تمام گذاشت + تصاویر-ایرناک راما قویدل برای همسرش مهسا کرامتی سنگ تمام گذاشت + تصاویر-ایرناک راما قویدل عکسی از همسر و پسرش را در اینستاگرام منتشر کرد و دلنوشته ای عاشقانه برای آنها نوشت.

عاشقانه های راما قویدل و مهسا کرامتی در کنار پسرشان

راما قویدل برای همسرش مهسا کرامتی سنگ تمام گذاشت + تصاویر-ایرناک راما قویدل برای همسرش مهسا کرامتی سنگ تمام گذاشت + تصاویر-ایرناک راما قویدل با انتشار عکسی از همسر و پسرش نوشت :جان و جهان من تویی....

مهسا کرامتی

مهسا کرامتی و پسرش امیرمانی

راما قویدل برای همسرش مهسا کرامتی سنگ تمام گذاشت + تصاویر-ایرناک راما قویدل برای همسرش مهسا کرامتی سنگ تمام گذاشت + تصاویر-ایرناک انتشار این پست بهانه ای شد تا جدیدترین عکس های راما قویدل و مهسا کرامتی به همراه بیوگرافی کوتاهی از آنها را در اختیارتان قرار دهیم.

مهسا کرامتی

مهسا کرامتی بازیگر سریال خط قرمز

راما قویدل برای همسرش مهسا کرامتی سنگ تمام گذاشت + تصاویر-ایرناک راما قویدل برای همسرش مهسا کرامتی سنگ تمام گذاشت + تصاویر-ایرناک مهسا کرامتی بازیگری که با سریال خط قرمز در تلویزیون به شهرت رسید و برای اولین بار در سینما با فیلم خانه ابری شناخته شد و بعد از آن در سال 80 با بازی در سریال خط قرمز ساخته قاسم جعفری به محبوبیت بیشتری بین مردم دست یافت.

راما قویدل و مهسا کرامتی

مهسا کرامتی و همسرش راما قویدل

راما قویدل برای همسرش مهسا کرامتی سنگ تمام گذاشت + تصاویر-ایرناک راما قویدل برای همسرش مهسا کرامتی سنگ تمام گذاشت + تصاویر-ایرناک این هنرمند کشورمان با راما قویدل کارگردان سینما و تلویزیون و پسر امیر قویدل ازدواج کرده و حاصل ازدواجشان یک پسر است.

راما قویدل و مهسا کرامتی

راما قویدل و همسرش مهسا کرامتی

راما قویدل برای همسرش مهسا کرامتی سنگ تمام گذاشت + تصاویر-ایرناک راما قویدل برای همسرش مهسا کرامتی سنگ تمام گذاشت + تصاویر-ایرناک راما قویدل کارگردان ، تدوینگر و فیلمنامه نویس کشورمان کارگردانی سریال هایی چون عملیات 125 ، شاید برای شما هم اتفاق بیوفتد ، یک لحظه دیرتر و ... را برعهده داشته است. وی فرزند امیر قویدل کارگردان مشهور کشورمان است.

راما قویدل و مهسا کرامتی

مهسا کرامتی در کنار همسر و پسرش

امیرمانی قویدل

امیر مانی پسر مهسا کرامتی و راما قویدل

راما قویدل

راما قویدل کارگردان سینما و پسرش

مهسا کرامتی

مهسا کرامتی و پسرش امیرمانی

(0 رای)
بازدید : 1579 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی