سحر صباغ سرشت بازیگر نقش جیران در سریال روزگار جوانی صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبر ازدواج و عکسی از همسرش به روز کرد.

سحر صباغ سرشت بازیگر روزگار جوانی و تهیه کننده تلویزیون عروس شد

سحر صباغ سرشت بازیگر نقش جیران در سریال پرطرفدار روزگار جوانی این روزها یکی از چهره های فعال در دنیای سینما است که علاوه بر بازیگری در زمینه تهیه کنندگی نیز فعال است و فیلم سینمایی فصل نرگس جدیدترین کار سینمایی بود که تهیه کنندگی آن را برعهده داشت.سحر صباغ سرشت عروس شد + تصاویر در ایرناک سحر صباغ سرشت عروس شد + تصاویر در ایرناک

سحر صباغ سرشت بازیگر و تهیه کننده کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام خبر از ازدواجش داد.

ازدواج سحر صباغ سرشت بازیگر و تهیه کننده سینما

سحر صباغ سرشت با انتشار عکسی در کنار همسرش مسعود آذری خبر از مراسم عقدشان در اولین روزهای آذر داد.

سحر صباغ سرشت و همسرش در روز عقدشان

عکس سحر صباغ سرشت و همسرش

سحر صباغ سرشت با انتشار عکس بالا در اینستاگرامش نوشت :

غمگین نبودم، نیستم و نخواهم بود... چرا که خوشبختی گاهی از درون تلخ ترین روزهای زندگی ام، زاده شد و باور کنید آذر تقدیر هر انسانی معجزه ای از طرف خدا تعیین شده که قطعا در زمان مناسب نمایان خواهد شد... یک شخص خاص... یک اتفاق خاص... یا یک موهبت خاص... همیشه منتظر اعجاز خدا در زندگی ام بودم بدون ذره ای تردید چرا که معتقدم خوشبختی از آن کسی است، که در فضای "شکرگزاری" زندگی کند... چه دنیا به کامم بود و چه نبود...چه آن زمان که می دویدم و نمیرسدم.

و چه آن زمان که گامی برنداشته.... خود را در مقصد می دیدم... برای من خوشبختی چیزی جز آرامش نیست.

او من امروز در کنار بهترین دوستم، شریک زندگیم و بسیار آرامم پس خوشبختم یکشنبه چهارم آذر ماه سالی که بسیار دوستش دارم (1397 هجری شمسی)، ساعت 12 ظهر، باران عشق امن و معجزه زندگیم، همسر عزیزم مسعود جانم را چونان شاعرانه و پس زیبا تا خانه امید و آرزو بدرقه کرد تا آغازگر فصل جدید زندگیمان باشیم.

خدایا شکرت، خدایا سپاسگزارم.....

سحر صباغ سرشت بازیگر و تهیه کننده

سحر صباغ سرشت بازیگر روزگار جوانی

سحر صباغ سرشت بازیگر سریال روزگار جوانی به عنوان برنامه ریز ، دستیار کارگردان ، بازیگر و تهیه کننده در سینما و تلویزیون فعال است.

سحر صباغ سرشت و الهام پاوه نژاد در تئاتر

سحر صباغ سرشت در کنار الهام پاوه نژاد

سحر صباغ سرشت بعد از بازی در سریال روزگار جوانی سالهای زیادی از دنیای بازیگری دور بود تا اینکه سال گذشته در فیلم سینمایی مشمشه به کارگردانی شاهد احمدلو جلوی دوربین رفت.

سحر صباغ سرشت در فیلم مشمشه

سحر صباغ سرشت در فیلم سینمایی مشمشه

سحر صباغ سرشت به عنوان تهیه کننده در فیلم سنیمایی فصل نرگس حضور داشت و در کنار نگار آذربایجانی تجربه جدیدی در دنیای هنر کسب کرد.

سحر صباغ سرشت بازیگر سینما

سحر صباغ سرشت بازیگر و تهیه کننده

سحر صباغ سرشت و پدر و مادرش

سحر صباغ سرشت در کنار پدر و مادرش

  • تاریخ: دوشنبه, 12 آذر 1397
بازدید : 6,159 بار
سحر صباغ سرشت عروس شد + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی