برزو ارجمند که در آلمان به سر می برد عکسی از خود در کنار ساختمان اپرای فرانکفورت منتشر کرد.

عکس جدید برزو ارجمند در فرانکفورت آلمان-ایرناک عکس جدید برزو ارجمند در فرانکفورت آلمان-ایرناک برزو ارجمند که در آلمان به سر می برد عکسی از خود در کنار ساختمان اپرای فرانکفورت منتشر کرد.

عکس جدید برزو ارجمند در فرانکفورت آلمان-ایرناک عکس جدید برزو ارجمند در فرانکفورت آلمان-ایرناک  

عکس جدید برزو ارجمند در فرانکفورت آلمان

درباره خانه اپرا

عکس جدید برزو ارجمند در فرانکفورت آلمان-ایرناک عکس جدید برزو ارجمند در فرانکفورت آلمان-ایرناک این خانه که یه سالن کنسرت و یه سالن اپرا داره، در سال ۱۸۸۰ افتتاح شد، اما توسط بمب در ۱۹۴۴ نابود شد. سپس در سال ۱۹۷۰ به آرامی بازسازی شد و در نهایت در سال ۱۹۸۱ بازگشایی شد. خانه اپرا در حال حاضر یک ساختمان مدرنه . بسیاری از اپراهای مهم برای اولین بار در فرانکفورت در این سالن برگزار شد.

عکس جدید برزو ارجمند در فرانکفورت آلمان-ایرناک عکس جدید برزو ارجمند در فرانکفورت آلمان-ایرناک و میدان روبروی این ساختمان به نام میدان اپرا Opera Square شناخته می شه.سالن اپرای فرانکفورت که با هزینه ای هنگفت توسط ریچارد لوکا معمار صاحب نام و تراز اول ساخته شد با معماری فوق العاده ، طراحی داخلی خیره کننده و همچنین فضای منحصر به فرد خود یکی از مجلل ترین سالن های اپرا در اروپا شناخته می شد.

عکس جدید برزو ارجمند در فرانکفورت آلمان-ایرناک عکس جدید برزو ارجمند در فرانکفورت آلمان-ایرناک این سالن در خلال جنگ جهانی دوم در سال ۱۹۴۴ پس از بمباران شهر به صورت کامل تخریب شد و از بین رفت. در سال ۱۹۶۰ اهالی فرانکفورت تصمیم گرفتند با اختصاص بودجه ای دست به بازسازی سالن اپرای سابق بزنند و صد البته که با تحقق این کار یکی از با شکوه ترین سالن های اپرا در کشور آلمان شروع به فعالیت کرد.

عکس جدید برزو ارجمند در فرانکفورت آلمان-ایرناک عکس جدید برزو ارجمند در فرانکفورت آلمان-ایرناک در حال حاضر این سالن خاص و ویژه بنا بر سبک طراحی خود یکی از سایت های گردشگری در فرانکفورت است که همه روزه توسط گردشگران تورهای مسافرتی مورد بازدید قرار می گیرد. اگر به فرانکفورت آلمان سفر کردید لازم است با خرید بلیط یک کنسرت یا اپرای معروف به دیدن این سالن حیرت انگیز بروید و از فضای خاص آن لذت ببرید.

عکس جدید برزو ارجمند در فرانکفورت آلمان-ایرناک عکس جدید برزو ارجمند در فرانکفورت آلمان-ایرناک در حال حاضر تنها هزینه ای که برای ورود به این سالن از جانب بازدید کنندگان و یا تور مسافرتی پرداخت می شود هزینه ی شرکت در کنسرت و یا برنامه ای است که در سالن اپرا به اجرا در می آید.


تاریخ : 96/10/25
(0 رای)
بازدید : 1300 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی