عکس های قدیمی و دیده نشده ای از مهران مدیری در فضای مجازی منتشر شده است که دیدن آن خالی از لطف نیست.

عکس های قدیمی و دیده نشده از مهران مدیری-ایرناک عکس های قدیمی و دیده نشده از مهران مدیری-ایرناک مهران مدیری آخرین فرزند خانواده ۶ نفری است و در سال ۱۳۶۸ وارد رادیو شد و در داستان شب به مدت شش سال به گویندگی پرداخت. در سال ۱۳۷۲، به همراه داریوش کاردان اولین برنامه طنز خود را برای نوروز ساخت.

عکس های قدیمی و دیده نشده از مهران مدیری-ایرناک عکس های قدیمی و دیده نشده از مهران مدیری-ایرناک تا سال ۱۳۷۲ با نمایش‌های زیادی چون: شوخی، تلگراف، آرسنال، پانسیون، سیمرغ، هملت، کیسه بوکس و… روی صحنه رفت. همچنین در این دوران به عنوان بازیگر در نمایش‌های رادیویی قصه‌های شب نیز حضور داشت.

عکس های قدیمی و دیده نشده از مهران مدیری-ایرناک عکس های قدیمی و دیده نشده از مهران مدیری-ایرناک با گذاری که در اینترنت داشتیم به عکس هایی قدیمی از اویل کار حرفه ای این هنرمند توانمند برخوردیم که دیدن آن خالی از لطف نیست .

عکس های قدیمی و دیده نشده از مهران مدیری-ایرناک عکس های قدیمی و دیده نشده از مهران مدیری-ایرناک گفتنی است؛ مدیری در حال حاضر اجرای برنامه دورهمی را از شبکه نسیم برعهده دارد.

 

عکس های قدیمی و دیده نشده از مهران مدیری-ایرناک

عکس های قدیمی و دیده نشده از مهران مدیری-ایرناک

عکس های قدیمی و دیده نشده از مهران مدیری-ایرناک

عکس های قدیمی و دیده نشده از مهران مدیری-ایرناک

(0 رای)
بازدید : 1497 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی