بهنوش بختیاری با انتشار پستی درباره وضعیت این روزهای غلامحسین لطفی بازیگر پیشکسوت کشورمان نوشت.

غلامحسین لطفی این روزها کجاست؟آیا بیمار است؟

بعد از انتشار ویدئویی توسط بانوی پیشکسوت دنیای بازیگری صدیقه کیانفر و گله از بی توجهی به هنرمندان و بیکاری در روزهایی که همراه با بیماری است این بار بهنوش بختیاری لب به گله از بی توجهی به وضعیت پیشکسوتان دنیای هنر باز کرد.غلامحسین لطفی این روزها کجاست؟ + عکس در ایرناک غلامحسین لطفی این روزها کجاست؟ + عکس در ایرناک

بهنوش بختیاری با انتشار پستی درباره وضعیت این روزهای غلامحسین لطفی بازیگر پیشکسوت کشورمان نوشت.

زندگی پر از تنهایی غلامحسین لطفی در قزوین

بهنوش بختیاری با انتشار پستی درباره غلامحسین لطفی از زندگی پر از تنهایی این روزهای آقای بازیگر نوشت و از این وضعیت درباره پیشکسوتان دنیای هنر گله کرد.

غلامحسین لطفی این روزهاکجاست

غلامحسین لطفی بازیگر سریال خانه به دوش

بهنوش بختیاری با انتشار این عکس از غلامحسین لطفی نوشت : تلفنی با آقای غلامحسین لطفی بازیگر...کارگردان و تهیه کننده تلویزیون صحبت میکردم.

تنها در قزوین زندگی میکند و شش سال است که پیشنهاد کاری نداشتن.....میدونم که اوضاع میزونی ندارن.....هرچند که سرشار از مناعت طبع هستن......

کارگردانان و تهیه کنندگان محترم تا زنده ایم به هنرمند احترام بگذاریم و احترام یعنی پیشنهاد کار به کسی که بلد اون کار است....یادمه آقای لطفی کارگردان سریال زیبا و خاطره انگیز آینه بودن و ما چقدر از دیدن این سریال شبهای قشنگی کنار خانواده رقم میزدیم....

غلامحسین لطفی بازیگر سینما و تلویزیون

غلامحسین لطفی بازیگر کشورمان این روزها کجاست

غلامحسین لطفی یکی از چهره های پیشکسوت دنیای سینما ، تلویزیون و تئاتر است که در زمینه بازیگری و کارگردانی تحصیل کرد و دکترای افتخاری تئاتر دارد.

غلامحسین لطفی بازیگر تلویزیون

غلامحسین لطفی بازیگر سریال معراجی ها

این هنرمند پیشکسوت کشورمان برای اولین بار با بازی در فیلم صبح خاکستر در سال56 به دنیای سینما راه یافت و بعد از آن در فیلم های سینمایی زیادی جلوی دوربین رفت اما بیشتر مردم او را با نقش هایی که در تلویزیون ایفا کرد می شناسند.

غلامحسین لطفی بازیگر سریال خانه به دوش

غلامحسین لطفی بازیگر پیشکسوت کشورمان

غلامحسین لطفی سال 59 با دلیران تنگستان به تلویزیون آمد و در سریال هایی چون محله برو بیا ، امیر کبیر ، درخت دوستی ، مش خیرالله و صندوقچه اسرار ، سیاه سفید خاکستری ، غریبانه ، خانه به دوش ، پول کثیف ، بچه های نسبتا بد ، معراجی ها ، ما فرشته نیستیم و .... جلوی دوربین رفت و اثر ماندگاری را از خود برجای گذاشت.

  • تاریخ: پنج شنبه, 09 خرداد 1398
بازدید : 1,990 بار
غلامحسین لطفی این روزها کجاست؟ + عکس
3.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...