سارا بهرامی بازیگر کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرامش درباره عکس روی لباسش در جشن ساخت ایران 2 توضیح داد.

عکس روی لباس سارا بهرامی متعلق به چه کسی است

لباس عجیب و غریب سارا بهرامی در جشن فیلم جدیدش + تصاویر در ایرناک لباس عجیب و غریب سارا بهرامی در جشن فیلم جدیدش + تصاویر در ایرناک جشن ساخت ایران 2 با حضور بازیگران و عوامل این سریال در پردیس سینمایی ملت برگزار شد. سارا بهرامی بازیگری که در جشنواره فیلم فجر 36 سیمرغ بلورین بهترین بازیگر زن این جشنواره را از آن خود کرد در این مراسم با لباسی خاص ظاهر شد.

تیپ متفاوت سارا بهرامی در جشن ساخت ایران 2 نظرهای زیادی را به خود جلب کرد و طرحی که روی مانتوی این هنرمند کشورمان وجود داشت نگاه های زیادی را متوجه خود کرد. همین موضوع باعث شد تا سارا بهرامی با انتشار پستی درباره عکس روی لباسش توضیح دهد.

توضیح سارا بهرامی درباره عکس روی لباسش در جشن ساخت ایران 2

سارا بهرامی با انتشار عکسی در صفحه اینستاگرامش نوشت:آن ها فکرکردند سورئالیست هستم ولی اینطور نبود.من هیچ گاه رویا نکشیده ام.من رئالیسم خودم را ترسیم کردم ... #فریدا_کالو*** تصویر فریدا کالو ،آب مرکب روی روزنامه ****

سارا بهرامی

سارا بهرامی با تیپی متفاوت در جشن ساخت ایران 2

ممنونم از ندا سرگردان عزیزم برای طراحی مانتو....

سارا بهرامی

سارا بهرامی در جشن ساخت ایران 2

جشن ساخت ایران 16 اردیبهشت ماه در پردیس سینمایی ملت برگزار شد. محسن کیایی ، امین حیایی و پسرش دارا حیایی ، شبنم مقدمی ، مهران احمدی ، امیرحسین رستمی ، محسن افشانی و همسرش از جمله هنرمندان حاضر در این مراسم بودند.

جشن ساخت ایران 2

محسن کیایی ، شبنم مقدمی و امین حیایی در جشن ساخت ایران 2

امین حیایی ، محمدرضا گلزار ، محسن کیایی ، سحر دولتشاهی ، سارا بهرامی ، مهران احمدی و امیرحسین رستمی از جمله بازیگران سریال ساخت ایران 2 هستند.

 محمدرضا گلزار و محسن کیایی

محمدرضا گلزار و محسن کیایی در ساخت ایران 2

داستان ساخت ایران 2 در ادامه فصل اول اتفاق می افتد، جایی که دکتر مخترع تصادف میکند و ساک او که حامل اختراعات نویی در علم بشریت است دست غلام فرد لاتی می افتد و او به بهای همین ساک به خارج می رود اما هیچکس نمیداند او دکتر واقعی نیست…

ساخت ایران 2

سحر دولتشاهی ، محسن کیایی و امین حیایی در ساخت ایران 2

بازدید : 31,789 بار
لباس عجیب و غریب سارا بهرامی در جشن فیلم جدیدش + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی