لیلا اوتادی بازیگر جواب،محبوب و زیبای ایرانی با انتشار این ویدئو باعث بر انگیخته شدن هیجان همه شد...

لیلا اوتادی با انتشار این ویدئو همه را شوکه کرد+فیلم-ایرناک لیلا اوتادی با انتشار این ویدئو همه را شوکه کرد+فیلم-ایرناک لیلا اوتادی بازیگر جواب،محبوب و زیبای ایرانی با انتشار این ویدئو باعث بر انگیخته شدن هیجان همه شد.در ادامه در ایرناک این ویدئو را ببینید.

پیام انگلیسی لیلا اوتادی برای جشنواره بین‌المللی فیلم عشق

لیلا اوتادی با انتشار این ویدئو همه را شوکه کرد+فیلم-ایرناک لیلا اوتادی با انتشار این ویدئو همه را شوکه کرد+فیلم-ایرناک

ترجمه سخنان لیلا اوتادی :

لیلا اوتادی با انتشار این ویدئو همه را شوکه کرد+فیلم-ایرناک لیلا اوتادی با انتشار این ویدئو همه را شوکه کرد+فیلم-ایرناک خیلی ناراحتم از اینکه نمی‌توانم آنجا باشم.

لیلا اوتادی با انتشار این ویدئو همه را شوکه کرد+فیلم-ایرناک لیلا اوتادی با انتشار این ویدئو همه را شوکه کرد+فیلم-ایرناک ولی وقتی پای بچه‌ها در میان باشد، هر کاری برای کمک به آنها انجام می‌دهم.

لیلا اوتادی با انتشار این ویدئو همه را شوکه کرد+فیلم-ایرناک لیلا اوتادی با انتشار این ویدئو همه را شوکه کرد+فیلم-ایرناک منت‌گذار افتخاری هستم که به من دادید.

لیلا اوتادی با انتشار این ویدئو همه را شوکه کرد+فیلم-ایرناک لیلا اوتادی با انتشار این ویدئو همه را شوکه کرد+فیلم-ایرناک ولی بیش از آن مفتخرم که سفیر عشق و صلح جشنواره بین‌المللی فیلم عشق و خیریه لوتوس لایت هستم و همه را تشویق می‌کنم که به آن‌ها بپیوندند.

لیلا اوتادی با انتشار این ویدئو همه را شوکه کرد+فیلم-ایرناک لیلا اوتادی با انتشار این ویدئو همه را شوکه کرد+فیلم-ایرناک سپاس.

لیلا اوتادی با انتشار این ویدئو همه را شوکه کرد+فیلم-ایرناک لیلا اوتادی با انتشار این ویدئو همه را شوکه کرد+فیلم-ایرناک  

(1 رای)
بازدید : 2134 بار
لیلا اوتادی با انتشار این ویدئو همه را شوکه کرد+فیلم - 5.0 out of 5 based on 1 vote

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی