علی سخنگو بازیگر نقش پارسا در سریال دلدادگان و همسرش سارا نجفی مهمان برنامه من و شما شدند و در این برنامه درباره زندگی شخصی و حرفه ای شان صحبت کردند.

علی سخنگو و همسرش عروس داماد سریال دلدادگان

ماجرای ازدواج علی سخنگو پارسای دلدادگان با همسرش + تصاویر در ایرناک ماجرای ازدواج علی سخنگو پارسای دلدادگان با همسرش + تصاویر در ایرناک برنامه من و شما روز گذشته 11 آبان 1397 با اجرای آرش ظلی پور روی آنتن شبکه شما رفت . علی سخنگو و همسرش بازیگران سریال دلدادگان به عنوان مهمان روی صندلی برنامه من و شما نشستند و از بازیگری و زندگی شخصی شان گفتند.

علی سخنگو بازیگر نقش پارسا در سریال دلدادگان بود که علاوه بر بازیگری به عنوان دستیار کارگردان نیز در این سریال همکاری میکرد.

تغییر در پایان بندی سریال دلدادگان از زبان علی سخنگو

علی سخنگو و همسرش سارا نجفی در برنامه من و شما به عنوان مهمان حضور داشتند و بعد از سلام و احوال پرسی با بینندگان برنامه من و شما پاسخگوی سوالات آرش ظلی پور بودند.

علی سخنگو و همسرش سارا نجفی

عکسی از علی سخنگو و همسرش سارا نجفی

آرش ظلی پور در اولین سوالش از علی سخنگو درباره تغییر در پایان سریال دلدادگان پرسید که گفت :پایان سریال دلدادگان این نبود ، صد درصد که پایان این سریال این نبود و قطعا نویسندگان ما پایان جذابی برای آن نوشته بودند و فکر میکنم تهیه کننده و کارگردان به اندازه کافی درباره آن صحبت کردند و به اجبار تغییری پیش آمد که نه برای ما خوشایند بود نه برای مردمی که 59 قسمت ما را دنبال کردند و شرایط اینگونه پیش رفت و این پایان ، پایانی بود که برای ما جذاب بود و آقای هادی آن را دوست داشت.

آشنایی علی سخنگو و همسرش

آرش ظلی پور از سارا نجفی همسر علی سخنگو درباره مدت زمان آشنایی شان پرسید که گفت :ما از سال 88 در موسسه استاد حمید سمندریان با هم هم دوره شدیم و علی سخنگو درباره زمان ازدواجشان گفت :ازدواج ما 30 مرداد 1397 بود یعنی دقیقا بعد از پایان دلدادگان و زمانی که رحمان 1400 را کار میکردیم.

علی سخنگو و همسرش سارا نجفی

علی سخنگو و همسرش سارا نجفی در کنار ساره بیات

مجری من و شما در ادامه صحبت هایش درباره نقش مقابل پارسا در سریال دلدادگان پرسید و گفت :علی هیچوقت دوست نداشتی که با وجود اینکه دستیار کارگردان بودی نقش پررنگ تری به خانومت بدی یا اصلا نقش خانم شریفی نیا را همسر خودت بازی کنن؟

پارسای سریال دلدادگان در پاسخ به این سوال آقای مجری گفت :حقیقا منوچهر هادی میدونه که سارا نجفی بازیگره و توانایی هاشو دیده ولی من سعی میکنم خیلی از موقعیتم سوء استفاده نکنم ولی دوست داشتم که سارا نقش مقابلم را بازی کند و همسرش هم به شایستگی خانم شریفی نیا برای بازی در این نقش اشاره کرد.

علی سخنگو ادامه داد :منوچهر هادی همیشه میدونست که من بازیگری را دوست دارم و 10 سال است که دستیاری کارگردانی میکنم ولی سودای بازیگری را در سر دارم ولی خیلی خوشحالم که در این نقش بازی کردم . نقش امیر را ما با یه بازیگر دیگر کار کردیم اما در نهایت سامان صفاری انتخاب شد و این تعویض بازیگر توی دل من را خیلی خالی کرد اما در نهایت من در این فیلم بازی کردم.

علی سخنگو پارسای دلدادگان

علی سخنگو بازیگر نقش پارسا در دلدادگان

آرش ظلی پور در ادامه از همسر علی سخنگو پرسید :خانم نجفی علی اون کارایی که برای بدست آوردن همسرش کرد برای بدست آوردن شما هم کرد که سارا نجفی گفت :اون که فیلمنامه بود ولی علی خیلی مسعولیت پذیر است و من از این موضوع خیلی خوشحالم .

شباهت علی سخنگو به حمید گودرزی

منوچهر هادی اولین بار تو رو توی عکس های مدلینگ دید و گفته میشد تو خیلی شبیه حمید گودرزی بودی ، این درسته ؟ من مدل نبودم ، سال 85 برای یه برندی عکاسی کردم و عکس هام منتشر شد . نغمه نظری سال 87 به من زنگ زد و گفت اقای هادی میخوان شما را ببینن و ما نسبت فامیلی خیلی دور باهم داشتیم اما من اصلا ایشان را نمی شناختم و تلفن را قطع کردم اما بعد دوباره پشیمان شدم و زنگ زدم و به دیدن منوچهر هادی رفتم و سر مسافری از هند با مردم عکس میگرفتم چون خیلی شبیه حمید گودرزی بودم آن زمان و اگر عکس های ما را کنار هم قرار بدهید شاید اصلا تشخصی ندهید کدام من هستم و کدام حمید گودرزی.

علی سخنگو ادامه داد :منوچهر هادی به من پیشنهاد همکاری داد و من دوره های مختلف را گذراندم و به اینجایی که امروز هستم رسیدم.

علی سخنگو بازیگر دلدادگان

علی سخنگو دستیار منوچهر هادی در دلدادگان

سارا نجفی درباره زندگی مشترکشان گفت :من و علی چون از سال 88 با هم آشنا هستیم در انتخاب خیلی از نقش ها از علی مشورت میگرفتم و فکر نمیکنم هرگز علی من را از بازی در نقشی منع کند.

ساخت سریال عاشقانه 2 از زبان علی سخنگو :

علی سخنگو درباره ساخت عاشقانه 2 گفت : عاشقانه 2 امسال هیچ اتفاقی برایش نمی افتد و امسال سریال دل را که فیلمنامه آماده ای داره را شروع میکنیم و من سه کار مشترک با محمدرضا گلزار داریم و به نظر من واقعا رضا گلزار سوپر استار است و نقش هایی را که او میتواند بازی کند بازیگران دیگر نمیتوانند به خوبی ایفا کنند.

بازدید : 3,607 بار
ماجرای ازدواج علی سخنگو پارسای دلدادگان با همسرش + تصاویر
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی