ژیلا امیر شاهی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام، از فوت مادرش خبر داد.

مجری معروف عزادار شد + عکس-ایرناک مجری معروف عزادار شد + عکس-ایرناک شبکه اجتماعی اینستاگرام این روزها به فضایی تبدیل شده است تا کاربران برای برقراری ارتباط دوسویه با یکدیگر، وقت زیادی از خود را در این فضا سپری می‌کنند و با اشتراک گذاشتن عکس هایی ، کاربران این شبکه اجتماعی را در جریان امور روزمره خود قرار می دهند.این تصاویر ممکن است انعکاس شاد ترین لحظه ها باشد و یا شاید هم لحظه های غم انگیز ی که کاربر تجربه کرده است.

در همین زمینه ژیلا امیرشاهی مجری  برنامه به خانه برمی‌گردیم، از طریق این شبکه اجتماعی خبر فوت مادرش را منتشر کرد.

مجری معروف عزادار شد + عکس-ایرناک مجری معروف عزادار شد + عکس-ایرناک امیر شاهی نوشت:
"مادرم روسریت را بردار تا ببینم بر شب موهایت چند زمستان برف نشسته است تا من به بهار رسیدم.
اندوه نبودن مادر هر لحظه سنگین‌تر از گذشته می‌نماید، و باور اینکه یعنی او دیگر رفته است، بسیار دشوار می‌نماید، ولی در میان این لحظات دشوار و جانکاه، تسلیم حق را می‌آموزم.
بارالهی راضیم به رضایت.از تمامی دوستان جانم، همکاران بسیار عزیزم، مدیریت محترم شبکه، قائم مقام ومدیر محترم گروه به خانه برمی گردیم، و مدیر دفترشان، تهیه کننده محترم برنامه و عوامل برنامه، و همکاران نازنینم، که در مراسم خاک سپاری و مراسم شب سوم مادر عزیزم با حضورشون وبا فرستادن بنر‌های تسلیت و تاج‌های گل همدردم بودند سپاسگزاری می‌کنم، تشکر واژه کوچکیست، قدردان محبتتان هستم.

گفتنی است؛ ژیلا امیرشاهی متولد ۲۳اردیبهشت۱۳۳۹ در تهران، مجری تلویزیون و گوینده رادیوست.

 

(0 رای)
بازدید : 1405 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی