ژیلا امیر شاهی با انتشار پستی در صفحه اینستاگرام، از فوت مادرش خبر داد.

مجری معروف عزادار شد + عکس در ایرناک مجری معروف عزادار شد + عکس در ایرناک شبکه اجتماعی اینستاگرام این روزها به فضایی تبدیل شده است تا کاربران برای برقراری ارتباط دوسویه با یکدیگر، وقت زیادی از خود را در این فضا سپری می‌کنند و با اشتراک گذاشتن عکس هایی ، کاربران این شبکه اجتماعی را در جریان امور روزمره خود قرار می دهند.این تصاویر ممکن است انعکاس شاد ترین لحظه ها باشد و یا شاید هم لحظه های غم انگیز ی که کاربر تجربه کرده است.

در همین زمینه ژیلا امیرشاهی مجری  برنامه به خانه برمی‌گردیم، از طریق این شبکه اجتماعی خبر فوت مادرش را منتشر کرد.

امیر شاهی نوشت:
"مادرم روسریت را بردار تا ببینم بر شب موهایت چند زمستان برف نشسته است تا من به بهار رسیدم.
اندوه نبودن مادر هر لحظه سنگین‌تر از گذشته می‌نماید، و باور اینکه یعنی او دیگر رفته است، بسیار دشوار می‌نماید، ولی در میان این لحظات دشوار و جانکاه، تسلیم حق را می‌آموزم.
بارالهی راضیم به رضایت.از تمامی دوستان جانم، همکاران بسیار عزیزم، مدیریت محترم شبکه، قائم مقام ومدیر محترم گروه به خانه برمی گردیم، و مدیر دفترشان، تهیه کننده محترم برنامه و عوامل برنامه، و همکاران نازنینم، که در مراسم خاک سپاری و مراسم شب سوم مادر عزیزم با حضورشون وبا فرستادن بنر‌های تسلیت و تاج‌های گل همدردم بودند سپاسگزاری می‌کنم، تشکر واژه کوچکیست، قدردان محبتتان هستم.

گفتنی است؛ ژیلا امیرشاهی متولد ۲۳اردیبهشت۱۳۳۹ در تهران، مجری تلویزیون و گوینده رادیوست.

 

بازدید : 31,316 بار
مجری معروف عزادار شد + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی