ماه چهره خلیلی بازیگر کشورمان با انتشار عکس هایی ازدواج مریم کاویانی را تبریک گفت و به نظر میرسد این تصاویر مربوط به مراسم عقد خانم بازیگر است.

مراسم عقد کنان مریم کاویانی بازیگر و تبریک ویژه ماه چهره خلیلی

دومین روز اسفندماه بود که عکاسان سرشناس تصویری را به اشتراک گذاشتند که خبر از ازدواج مجدد مریم کاویانی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان داشت. خبر ازدواج مریم کاویانی در لحظه انتشار یکی از پربیننده ترین خبرهای رسانه ای و فضای مجازی شد و با تعجب بسیاری از کاربران روبرو گردید.مراسم عقد مریم کاویانی و رامین مهمانپرست + عکس در ایرناک مراسم عقد مریم کاویانی و رامین مهمانپرست + عکس در ایرناک

ازدواج مریم کاویانی با دیپلمات مشهور رامین مهمانپرست با انتشار عکسی که عکاسان در اکران خصوصی فیلم قرارمون پارک شهر منتشر کردند علنی شد.

عکسی از مراسم عقد مریم کاویانی و تبریک خانم بازیگر

ماه چهره خلیلی بازیگر کشورمان با انتشار عکس هایی ازدواج مریم کاویانی را تبریک گفت و به نظر میرسد این تصاویر مربوط به مراسم عقد خانم بازیگر است.

مراسم ازدواج مریم کاویانی

عکسی از مراسم ازدواج مریم کاویانی

ماه چهره خلیلی با انتشار این عکس نوشت :مریم عزیزم پیوندتون مبارک ... خوشبخت بشی مهربون...

عکسی از مراسم ازدواج مریم کاویانی

مراسم ازدواج مریم کاویانی با رامین مهمانپرست

مریم کاویانی پیش از ازدواج با رامین مهمانپرست یکبار دیگر ازدواج کرده بود و از آن ازدواج یک پسر 21 ساله دارد.

مریم کاویانی در کنار همسرش رامین مهمانپرست

ازدواج مریم کاویانی با رامین مهمانپرست

رامین مهمانپرست سفیر پیشین ایران در لهستان و لیتوانی و سخنگوی سابق وزارت امور خارجه است. رامین مهمانپرست اسفندماه سال گذشته همسرش را از دست داد و امسال در دومین ازدواجش پای سفره عقد با مریم کاویانی نشست.

مریم کاویانی بازیگر او یک فرشته بود

مریم کاویانی بازیگر سینما و تلویزیون

مریم کاویانی کارشناسی ارشد پرستاری دارد و پیش از آغاز بازیگری به عنوان پرستار به فعالیت می پرداخت و پس از ورود به دنیای بازیگری از پرستاری کناره گیری کرد و اولین بار با پیشنهاد نادر مقدس به بازی در فیلم رویای جوانی پرداخت و سال 84 با سریال راه شب به دنیای تلویزیون راه یافت و یکی از بازیگران پرکار سینما و تلویزیون شد.

مریم کاویانی بازیگر کشورمان

مریم کاویانی بازیگر او یک فرشته بود

بازدید : 4,344 بار
مراسم عقد مریم کاویانی و رامین مهمانپرست + عکس
4.5
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی