هنرمندان و چهره های سرشناس کشورمان با حضور در مناطق سیل زده به همدردی با مردم این مناطق پرداختند و برای یاری مردم در این مناطق حاضر شدند.

کدام بازیگران و هنرمندان به مناطق سیل زده رفتند؟

روزهای پایانی سال 97 و آغاز سال 98 با اتفاقات تلخی در چند شهر ایران همراه بود و بارش های شدید و سیل عظیمی در چندین شهر ایران به راه افتاد که خسارات زیادی برجای گذاشت. گلستان ، خوزستان ، شیراز ، لرستان و ... شهرهایی بودند که با خسارات زیادی درسیل اخیر روبرو شدند و هنوز هم شرایط زندگی شان به وضعیت عادی بازنگشته است.کدام بازیگران و هنرمندان به مناطق سیل زده رفتند؟ + عکس در ایرناک کدام بازیگران و هنرمندان به مناطق سیل زده رفتند؟ + عکس در ایرناک

هنرمندان و چهره های سرشناس کشورمان با حضور در مناطق سیل زده به همدردی با مردم این مناطق پرداختند و برای یاری مردم در این مناطق حاضر شدند.

عکس هایی از هنرمندان در مناطق سیل زده

کاوه خداشناس بازیگر کشورمان یکی از هنرمندانی است که در مناطق سیل زده حاضر شد و به همدردی با مردم پرداخت.

عکسی از هنرمندان در مناطق سیل زده

بابک برزویه ، بهنوش بختیاری ، کاوه خداشناس و علی صالحی در مناطق سیل زده

کاوه خداشناس با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت: در کنار همسفرهای پرانرژی، دلسوز و بامعرفتم که با جون و دل هر کار و کمکی از دستشون براومد برای هموطن های سیل زدمون در لرستان وسیع و سرسبز و زیبا انجام دادن، پایان سفر و به امید آبادی هر چه سریعتر شهرهای آسیب دیده...

سوگل طهماسبی در مناطق سیل زده

عکسی از سوگل طهماسبی در مناطق سیل زده

هنرمندان زیادی برای کمک و همدردی با مردم مناطق سیل زده به شهرهای مختلف کشور سفر کردند . هدیه تهرانی ، سوگل طهماسبی ، عادل فردوسی پور ، جواد رضویان، علیرضا بیرانوند ، بهنوش بختیاری ، علی صالحی ، بابک برزویه ، بهاره افشاری ، پانته آ پناهی ها ، شاهین صمدپور ، پوریا تابان و ... از جمله هنرمندانی بودند که در مناطق سیل زده حاضر شدند.

کمک هدیه تهرانی به مناطق سیل زده

حضور فعال هدیه تهرانی در مناطق سیل زده گلستان

امدادرسانی پانته آ پناهی ها در مناطق سیل زده گلستان

حضور پانته آ پناهی ها در مناطق سیل زده گلستان

بازدید : 1,671 بار
کدام بازیگران و هنرمندان به مناطق سیل زده رفتند؟ + عکس
3.0
out of
5
(
2
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی