مهران مدیری صفحه اینستاگرامش را به تصویری از دوران جوانی خود اختصاص داد.

مهران مدیری عکسی از نوجوانی خود منتشر کرد-ایرناک مهران مدیری عکسی از نوجوانی خود منتشر کرد-ایرناک مهران مدیری مجری محبوب برنامه دورهمی در صفحه اینستاگرام خود،  تصویر جالبی از دورانی که هنوز مانند امروز به شهرت نرسیده بود و نوجوان بود منتشر کرد.

مهران مدیری عکسی از نوجوانی خود منتشر کرد-ایرناک مهران مدیری عکسی از نوجوانی خود منتشر کرد-ایرناک مهران مدیری از شانزده سالگی با تئاتر آشنا شد. در سال 1368 وارد رادیو شد و در داستان شب به مدت شش سال به گویندگی پرداخت. در سال 1372، به همراه داریوش کاردان اولین برنامه طنز خود را برای نوروز ساخت. تا سال 1372 با نمایش های زیادی چون:شوخی، تلگراف، آرسنال، پانسیون، سیمرغ، هملت، کیسه بوکس و … روی صحنه رفت.

مهران مدیری عکسی از نوجوانی خود منتشر کرد-ایرناک مهران مدیری عکسی از نوجوانی خود منتشر کرد-ایرناک همچنین در این دوران به عنوان بازیگر در نمایش های رادیویی قصه های شب نیز حضور داشت. آغاز شهرت مدیری از سال 1372 بود که در مجموعهٔ طنز نوروز 72 بازی کرد.

مهران مدیری عکسی از نوجوانی خود منتشر کرد-ایرناک مهران مدیری عکسی از نوجوانی خود منتشر کرد-ایرناک در ادامه با ما همراه باشید تا تصویری از روزهای جوانی تا امروز مهران مدیری را مشاهده نمایید.

 عکسی از مهران مدیری در گذر زمان

(0 رای)
بازدید : 15 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی