بیژن بنفشه خواه بازیگر کشورمان با انتشار پستی در اینستاگرام خبر از بستری ناصر ملک مطیعی در بخش مراقبتهای ویژه داد.

آرزوی بیژن بنفشه خواه برای سلامتی ناصر ملک مطیعی

ناصر ملک مطیعی در بیمارستان + تصاویر در ایرناک ناصر ملک مطیعی در بیمارستان + تصاویر در ایرناک ناصر ملک مطیعی بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون کشورمان در بیمارستان بستری شد. بیژن بنفشه خواه با انتشار پستی در اینستاگرامش خبر از بستری ناصر ملک مطیعی در بخش مراقبتهای ویژه داد و از مردم خواست برای سلامتی او دعا کنند.

ناصر ملک مطیعی

ناصر ملک مطیعی در بیمارستان بستری شد

بیژن بنفشه خواه با انتشار این عکس در اینستاگرامش نوشت:عالیجناب ناصرخان ملک مطیعی به خاطر نارسایی کلیه و تنگی نفس در بخش مراقبتهای ویژه بیمارستان بستری شدند، لطفاً براشون دعا کنید.

ناصر ملک مطیعی

ناصر ملک مطیعی بازیگر پیشکسوت کشورمان

ناصر ملک مطیعی متولد 1319 در تهران کارگردان و بازیگر سرشناس قدیمی سینما و تلویزیون میباشد. ملک مطیعی، پس از انقلاب و تا به امروز، در مشاغلی هم چون قنادی و مشاور املاک فعالیت داشته است.

ناصر ملک مطیعی

ناصر ملک مطیعی در کنار مهران مدیری

ناصر ملک مطیعی بازیگر کشورمان چندین بار به علت مشکلات متفاوت در بیمارستان بستری شد و با بهبود حالش از بیمارستان مرخص شد. این بار هم برای این هنرمند کشورمان آرزوی سلامتی داریم.

 

آخرین وضعیت ناصر ملک‌مطیعی در بیمارستان

مدیر برنامه‌های ناصر ملک مطیعی از بهبودی نسبی حال این بازیگر خبر داد و گفت: او تا آخر هفته از بیمارستان مرخص می‌شود.

شهرام ناصری (مدیر برنامه‌های ناصر ملک مطیعی) گفت: ناصر ملک مطیعی از چند روز گذشته به علت نارسایی کلیه و تنگی نفس در یکی از بیمارستان‌های تهران بستری شده و تحت درمان است.

وی ادامه داد: با تلاش پزشکان حال وی رو به بهبودی است و براساس آنچه به ما اعلام شده؛ به احتمال فراوان تا آخر هفته از بیمارستان مرخص می‌شود. 


تاریخ : 97/03/01
بازدید : 25,739 بار
ناصر ملک مطیعی در بیمارستان + تصاویر
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی