روز گذشته در برنامه فرمول یک سید علی ضیاء میزبان علی فروتن بود و برایش جشن تولد گرفت.

هدیه جالب علی ضیا برای جشن تولد عموی فیتله‌ای + فیلم-ایرناک هدیه جالب علی ضیا برای جشن تولد عموی فیتله‌ای + فیلم-ایرناک روز گذشته  به رسم چهار شنبه‌های تولدی "برنامه فرمول یک" ، جشن تولد علی فروتن یکی از سه عموی فیتیله ای  برگزار شد و او شمع تولد  ٥٠ سالگی اش را  فوت کرد.

هدیه جالب علی ضیا برای جشن تولد عموی فیتله‌ای + فیلم-ایرناک هدیه جالب علی ضیا برای جشن تولد عموی فیتله‌ای + فیلم-ایرناک سید علی ضیا مجری برنامه هدیه جالبی را به علی فروتن تقدیم کرد و پس از  باز شدن هدیه، فروتن متوجه شد یک ساندویچ بزرگ کالباس است و باید با مجری مسابقه ساندویچ خوری برگزار  کند.

هدیه جالب علی ضیا برای جشن تولد عموی فیتله‌ای + فیلم-ایرناک هدیه جالب علی ضیا برای جشن تولد عموی فیتله‌ای + فیلم-ایرناک گفتنی است؛ این دومین باری بود که ضیا و فروتن  به این صورت روی آنتن زنده مسابقه  برگزار می کردند. این دو در سال 90 نیز در برنامه نیمروز مسابقه رولت‌خوری داشتند.

هدیه جالب علی ضیا برای جشن تولد عموی فیتله‌ای + فیلم-ایرناک هدیه جالب علی ضیا برای جشن تولد عموی فیتله‌ای + فیلم-ایرناک در ادامه ویدیویی  از مسابقه ساندویچ خوری در برنامه فرمول یک را مشاهده می کنید.


تاریخ : 96/11/06
(0 رای)
بازدید : 23 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی