مسعود فروتن بازیگر ، کارگردان و مجری کشورمان روز گذشته در برنامه فرمول یک درباره زندگی شخصی و بزرگ ترین حسرت زندگی اش صحبت کرد و گفتگویی متفاوت با علی ضیاء را رقم زد.

صحبتهای جالب مسعود فروتن در برنامه فرمول یک

پشیمانی مسعود فروتن از طلاق همسرش + تصاویر در ایرناک پشیمانی مسعود فروتن از طلاق همسرش + تصاویر در ایرناک برنامه فرمول یک با اجرای علی ضیا روز گذشته 14 بهمن 1397 حوالی ساعت 17:40 روی آنتن شبکه یک سیما رفت. علی ضیا در برنامه روز گذشته فرمول یک میزبان مسعود فروتن بازیگر ، دوبلور و کارگردان کشورمان بود.

مسعود فروتن بازیگری که به تازگی در سریال پدر ایفای نقش کرده بود مهمان این برنامه تلویزیونی شد و ناگفته هایی از زندگی شخصی و حرفه ای را بازگو کرد.

گفتگویی متفاوت با مسعود فروتن در فرمول یک

مسعود فروتن بازیگر ، کارگردان و مجری کشورمان روز گذشته در برنامه فرمول یک درباره زندگی شخصی و بزرگ ترین حسرت زندگی اش صحبت کرد و گفتگویی متفاوت با علی ضیاء را رقم زد.

عکسی از مسعود فروتن در برنامه فرمول یک

علی ضیا و مسعود فروتن در برنامه فرمول یک

مسعود فروتن در ابتدای گفتگو از 73 سالگی و اشتیاقی که هنوز برای زندگی در او زنده است صحبت کرد و گفت :سن یک عدد است و من همیشه دنبال بهانه ام تا حال زندگی ام خوب باشد و همیشه برای خودم احترام قائلم و همین باعث میشود که همیشه زندگی را زیبا ببینم.

علی ضیا درباره کارگردانی مسعود فروتن برای ماندگارترین تصویر انقلاب یعنی تصویر ورود امام صحبت کرد و آقای بازیگر درباره کارهای هنری اش گفت که توسط منصور ضابطیان برای قصه خوانی در رادیو هفت دعوت شد و همین باعث ماندگاری او در تلویزیون گردید.

مسعود فروتن در پشت صحنه سریال پدر

سینا مهراد و مسعود فروتن در سریال پدر

در بخشی از صحبت های بین علی ضیا و مسعود فروتن ، مجری فرمول یک درباره بزرگ ترین حسرت زندگی مسعود فروتن پرسید که گفت :اگر بگویم گریه ات درمی آید ، زندگی حسرت هم داره، من سالها پیش متارکه کردم و همسرم از ایران رفت و دخترم را هم فرستادم و حسرت زندگی با همسری که دوستش داشتم و دخترم همیشه تا آخر عمر همراه من هست و همیشه کمبود آنها را دارم و الان این عشق را نثار بچه هایی میکنم که بچه های من نیستند چون دیگه دخترم نیست که عشقم را نثارش کنم و بچه هایی که اطراف من هستند را مثل بچه های خودم دوست دارم.

مسعود فروتن بازیگر سینما و تلویزیون

مسعود فروتن بازیگر سریال پدر

بازدید : 879 بار
پشیمانی مسعود فروتن از طلاق همسرش + تصاویر
4.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی