از میان هنرمندان سرشناس کشورمان مهناز افشار ، رامبد جوان و بهنوش بختیاری در مقام اول تا سوم هنرمندان پرطرفدار در اینستاگرام هستند که در ادامه به صورت جزئی تر درباره هنرمندان در اینستاگرام صحبت میکنیم.

لیست 8 هنرمند پرطرفدار در اینستاگرام

از بین شبکه های اجتماعی اینستاگرام یکی از پرطرفدارترین ها در بین مردم به خصوص هنرمندان است و هنرمندان کشورمان حضور فعالی در اینستاگرام دارند و از دریچه این شبکه اجتماعی مهم ترین اطلاعات زندگی حرفه ای و شخصی شان را با مردم به اشتراک میگذارند.پرطرفدارترین هنرمندان در اینستاگرام + عکس در ایرناک پرطرفدارترین هنرمندان در اینستاگرام + عکس در ایرناک

این روزها کمتر چهره شناخته شده ای وجود دارد که در اینستاگرام صفحه شخصی و صفحات هواداری نداشته باشد اما از میان هنرمندان در اینستاگرام برخی فعال ترند و به اصلاح فالوور یا دنبال کننده بیشتری دارند.

از میان هنرمندان سرشناس کشورمان مهناز افشار ، رامبد جوان و بهنوش بختیاری در مقام اول تا سوم هنرمندان پرطرفدار در اینستاگرام هستند که در ادامه به صورت جزئی تر درباره هنرمندان در اینستاگرام صحبت میکنیم.

هنرمندانی که بیشترین فالوور را در اینستاگرام دارند

هنرمندان پرطرفدار در اینستاگرام

هنرمندان پرطرفدار در اینستاگرام

مهناز افشار - 8400000

رامبد جوان - 8000000

بهنوش بختیاری - 7400000

الناز شاکردوست - 6500000

محمدرضا گلزار - 6200000

سحر قریشی - 6100000

بهنوش طباطبایی - 5800000

ترانه علیدوستی - 5300000

1. مهناز افشار از هنرمندان فعال در اینستاگرام است که 8400000 فالوور دارد و میتوان او را در زمره فعال ترین های اینستاگرام دانست. در پیج اینستاگرام این هنرمند کشورمان بیشتر تصاویری از حضور در جشنواره های مختلف ، گریم های مختلفش در نقش هایی که قرار است ایفا کند و تصویری از دخترش به چشم میخورد.

مهناز افشار برای معرفی خودش در این پیج از واژه هایی چون «بازیگر»، «کارگردان» و «تهیه کننده» استفاده کرده است.

طرفداران مهناز افشار در اینستاگرام

مهناز افشار


2. رامبد جوان مجری سرشناس برنامه خندوانه در مقام دوم هنرمندان پرطرفدار در اینستاگرام قرار دارد که 8.000.000 فالوور دارد. پست های اخیر این هنرمند کشورمان همگی به ویدئوهایی از مراسم اکران فیلم نگار یا تصاویری از این دست اختصاص دارد و پیش از آن نیز پست هایی درباره رفتارهای صحیح در زندگی و برنامه خندوانه در پیج رامبد جوان دیده میشود.

در پیج رامبد جوان تا به امروز 2.299 پست وجود دارد.

طرفداران رامبد جوان در اینستاگرام

رامبد جوان


3. بهنوش بختیاری هنرمند طناز کشورمان در مقام سوم هنرمندان پرطرفدار در اینستاگرام است که 7.400.000 دنبال کننده دارد. بهنوش بختیاری، یکی دیگر از کسانی است که در اینستاگرام به صورت دائمی حضور دارد و با متن های خیلی خودمانی با فالوئرهایش ارتباط برقرار می کند و البته هراز گاهی عکس های عجیب و غریبی هم می گذارد. در پیج بهنوش بختیاری ویدئوهای زیادی به چشم میخورد و تقریبا میتوان گفت همه چیز در پیج او یافت میشود.

در پیج بهنوش بختیاری 1.953 پست وجود دارد.

طرفداران بهنوش بختیاری در اینستاگرام

بهنوش بختیاری


4. الناز شاکردوست از دیگر هنرمندان فعال در اینستاگرام است که 6.500.000 دنبال کننده دارد . در پیج الناز شاکردوست همه چیز پیدا می شود از عکس های داغ پشت صحنه فیلم هایی که بازی می کند گرفته تا عکس سفرهای خارجی اش و هرچیزی که به نظرش جذاب و زیبا بیایید.

در پیج الناز شاکردوست 758 پست وجود دارد که خبر از حضور فعال او در اینستاگرام میدهد.

طرفداران الناز شاکردوست در اینستاگرام

الناز شاکردوست


5. سحر قریشی بازیگری که با سریال دلنوازان در تلویزیون شناخته شد یکی دیگر از فعالان اینستاگرام است که 6.100.000 دنبال کننده دارد . در پیج این هنرمند کشورمان با 540 پست موضوعات مختلفی سوژه میشود .

از تصاویر مربوط به خودش گرفته تا عکس هایی که شاید حضورش در این پیج کمی عجیب باشد اما بیشتر پست های سحر قریشی با تصاویر خود این هنرمند همراه است.

طرفداران سحر قریشی در اینستاگرام

سحر قریشی


6. محمدرضا گلزار سوپراستار سینمای کشورمان با داشتن 6.200.000 فالوور یکی از پرطرفدارترین های اینستاگرام است. یکی از چیزهایی که پیج محمدرضا گلزار را با دیگر هنرمندان کشورمان متفاوت کرده است تعداد ویدئوهایی است که در اینستاگرامش گذاشته است.

رضا گلزار با داشتن 1.271 پست تا به امروز یکی از پرطرفدارترین پیج ها را داراست که بیشتر به گذاشتن ویدئوهایی از خودش یا اجراهایش اختصاص دارد.

طرفداران محمدرضا گلزار در اینستاگرام

محمدرضا گلزار


7 . بهنوش طباطبایی یکی دیگر از چهره های فعال و پرطرفدار در اینستاگرام است که 5800000 فالوور در مقام هفتم هنرمندان پرطرفدار در اینستاگرام قرار دارد.

در پیج اینستاگرام بهنوش طباطبایی همه چیز یافت میشود . از عکس تمرینات سختی که این روزها مشغول انجام آن است تا نمایش ها و فیلم هایش و عکسی هایی که درمراسم مختلف سینمایی با هنرمندان گرفته است.

هنرمندان پرطرفدار در اینستاگرام

بهنوش طباطبایی


8. ترانه علیدوستی بازیگری که این روزها با سریال شهرزاد حسابی در دل مردم جا باز کرده است در اینستاگرام نیز حضور فعالی دارد . ترانه علیدوستی با 5.300.000 فالوور و داشتن 259 پست در مقام هشتم هنرمندان فعال در اینستاگرام قرار دارد. ترانه یکی از حرفه ای ترین پیج ها را در اینستاگرام دارد. نه آنقدر پست می گذارد که دیده نشوند و نه آنقدر کم که حوصله فالوئرهایش سر برود.

در پیج ترانه علیدوستی تصاویری از حضورش در جشنواره های مختلف تا پشت صحنه فیلم ها و دخترش حنا به چشم میخورد.

طرفدارن ترانه علیدوستی در اینستاگرام

ترانه علیدوستی

بازدید : 2,518 بار
پرطرفدارترین هنرمندان در اینستاگرام + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...