حسین مهری بازیگر جوان کشورمان، با انتشار تصویری از خود به اتفاق همکارانش در اینستاگرام، شادی خود را از بارش برف امروز ابراز کرد.

 سلفی دسته جمعی حسین مهری با همکارانش در صبح برفی امروز

پست برفی حسین مهری در اینستاگرام + عکس-ایرناک پست برفی حسین مهری در اینستاگرام + عکس-ایرناک حسین مهری بازیگر جوان و محبوب کشور، با انتشار پستی اینستاگرامی بارش برف امروز را با همکارانش به شادی پرداخت.

پست برفی حسین مهری در اینستاگرام + عکس-ایرناک پست برفی حسین مهری در اینستاگرام + عکس-ایرناک صبح امروز پس از مدتها، بارش برفی زیبا، نفس آلوده تهران را تازه و صحنه‌های فوق‌العاده‌ای را خلق کرد. با اینکه بارش برف در ساعات اولیه روز شروع شد اما باز هم این موضوع مانعی برای ابراز شوق و شادی مردم از این نعمت الهی نشد. چه عکسهای سلفی و دسته جمعی که در این روز ثبت شد. 

پست برفی حسین مهری در اینستاگرام + عکس-ایرناک پست برفی حسین مهری در اینستاگرام + عکس-ایرناک حسین مهری نیز به همین مناسبت به اتفاق همکاران خود  به خیابان آمد و با ثبت عکسی دسته جمعی، خاطره این برف زیبا را ماندگار کرد. 

پست برفی حسین مهری در اینستاگرام + عکس-ایرناک پست برفی حسین مهری در اینستاگرام + عکس-ایرناک  

اینستاگرام برفی حسین مهری با همکارانش + عکس

(0 رای)
بازدید : 1443 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی