پانته آ بهرام پستی را در صفحه اینستاگرامش به حیوانات خانگی اختصاص داد.

چند وقتی است که بحث حیوانات خانگی  و  نگهداری آنها توسط  برخی از هنرمندان  کشور  در فضای مجازی داغ شده و با انتقاد های برخی مخاطبان روبه‌رو شده  است.  با جستجویی که در شبکه اجتماعی اینستاگرام داشتیم به سوژه جالبی در این زمینه برخوردیم.پست جدید و جالب پانته آ بهرام در ایرناک پست جدید و جالب پانته آ بهرام در ایرناک

پانته آبهرام بازیگر سینم، تلویزیون و تئاتر که چندی پیش در برنامه ای تلویزیونی به عنوان مهمان حضور یافت و از حیوانات خانگی اش صحبت کرد، اینستاگرامش را با پستی جالب در مورد این موضوع به روز و عنوان کرد  هیچگاه نمی خواسته  حیوان خانگی داشته باشد.پانته آ بهرام نوشت :

"هیچوقت نمیخواستم حیوان خانگی داشته باشم و نداشتم. بجز جوجه‌های زرد و دوست داشتنی دوران کودکی. فکر می کردم اگرم یه روزی مرتکب این خطا بشم ممکنه سوسک نگهدارم، اما گربه؟! هرگز!

گربه‌ها فقط همشهریام بودن؛ و گاهی  هم حیاطیام. یه غذایی بهشون بدم یا در صورت نیاز کمک به سلامتیشون بکنم، اما وارد محیط منزل هیچوقت نباید بشن. سال‌ها با دوستاییم که گربه داشتن جدل میکردم که آخه دنیا پر از آدم بی معرفته. شما چرا این گربه کوره‌ی بی صفت پنجول کشو برای معاشرت انتخاب کردین؟ حالم بد میشه وقتی بهشون میگین” مامان جان”؟!و البته توضیحات رفقا در پاسخ، هیچ اثری در من نداشت. تا یکسال و یکماه و دوازده روز پیش. 

حتما راجع به «عشق در نگاه اول» چیز‌هایی شنیدین یا تجربه ش. کردین. وقتی یه گوله‌ی پشمالوی کوچولوی نارنجی رو دوستم توو بغلم گذاشت، تمام شدم؟! و دوباره شروع شدم؟! حالا نوبت منه که سعی کنم این عشق غیرقابل توضیحو برای بقیه شرح بدم و چه کار صعبی.فقط پشیمونی از رفتارم با رفقای گربه.دوستم گاهی گریبانمو میگیره و یادم میندازه که “ تا کفشای کسیو نپوشیدی، از راه رفتنش ایراد نگیر” پ. ن: عکس از پشت صحنه سریال جدیدمه و گربه هم خیابان زی ست (عکس : معین باقری).

 

پست جدید و جالب پانته آ بهرام در ایرناک

بازدید : 36,552 بار
پست جدید و جالب پانته آ بهرام
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...