صابر ابر بازیگر جوان سینما و تئاتر با انتشار توییتی مفهومی، آخرین روز آذرماه را برای همیشه در ذهن خود ماندگار کرد.

پست مفهومی صابر ابر در مورد زلزله تهران-ایرناک پست مفهومی صابر ابر در مورد زلزله تهران-ایرناک زلزله 5.2 شب گذشته تهران اگر چه خسارت و مصدومیت شدیدی به همراه نداشت اما حال و هوایی عجیب در شهر به پا کرد.

پست مفهومی صابر ابر در مورد زلزله تهران-ایرناک پست مفهومی صابر ابر در مورد زلزله تهران-ایرناک زلزله‌ای با مرکزیت  شهرستان ملارد ( ما بین دو استان تهران و البرز ) حوالی ساعت 12 نیمه شب، مردم تهران و برخی استان‌های اطراف را به خیابان‌ها کشاند.

پست مفهومی صابر ابر در مورد زلزله تهران-ایرناک پست مفهومی صابر ابر در مورد زلزله تهران-ایرناک اضطراب و ترسی که چندین هفته پیش مردم استان کرمانشاه حس کرده بودند و حالا گویا نوبت به تهرانی‌ها رسیده بود.

پست مفهومی صابر ابر در مورد زلزله تهران-ایرناک پست مفهومی صابر ابر در مورد زلزله تهران-ایرناک در این بین مثل همیشه فضای مجازی پای ثابت مردم بود. پست‌هایی متفاوت که هر کدام حرفی برای گفتن داشت.

پست مفهومی صابر ابر در مورد زلزله تهران-ایرناک پست مفهومی صابر ابر در مورد زلزله تهران-ایرناک صابر ابر بازیگر جوان سسینما، تلویزیون و تئاتر در یکی از همین پست‌ها، نگاهی متفاوت به زلزله دیشب داشت. ابر برای چند لحظه، با چند پلان تصویری لحظاتی را تصور کرد که زلزله خرابی و ویرانی به جا بگذارد، لحظاتی تلخ و دردآور!

پست مفهومی صابر ابر در مورد زلزله تهران-ایرناک پست مفهومی صابر ابر در مورد زلزله تهران-ایرناک همین چند ثانیه کوتاه که مرزی شده بین بودن و نبودن، پس انسان باشیم.

پست مفهومی صابر ابر در مورد زلزله تهران-ایرناک پست مفهومی صابر ابر در مورد زلزله تهران-ایرناک  

پست مفهومی صابر ابر در مورد زلزله تهران-ایرناک پست مفهومی صابر ابر در مورد زلزله تهران-ایرناک تویییت جالب صابر ابر در مورد زلزله + عکس

پست مفهومی صابر ابر در مورد زلزله تهران-ایرناک پست مفهومی صابر ابر در مورد زلزله تهران-ایرناک  

(0 رای)
بازدید : 1287 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی