ایرج طهماسب، امیرحسین صدیق و فاطمه گودرزی در اکران خصوصی فیلمی با نام "پینوکیو، عاموسردار و رییسعلی" از معدود آثار ساخته شده برای کودکان و نوجوانان در سینمای ایران.

مراسم افتتاحیه فیلم پینوکیو، عاموسردار و رئیسعلی + عکس در ایرناک مراسم افتتاحیه فیلم پینوکیو، عاموسردار و رئیسعلی + عکس در ایرناک ایرج طهماسب، امیرحسین صدیق و فاطمه خانم گودرزی در اکران خصوصی فیلمی با نام "پینوکیو، عاموسردار و رییسعلی" از معدود آثار ساخته شده برای کودکان و نوجوانان در سینمای ایران. کلا سینمای کودک سهمی در سینمای این روزهای ایران ندارد، در حالی که در تمام دنیا بخش مهمی از سینما برای فرهنگ سازی و سرمایه گذاری است.

مراسم افتتاحیه فیلم پینوکیو، عاموسردار و رئیسعلی + عکس در ایرناک

«پینوکیو، عاموسردار و رئیسعلی» روایتی فراملی و قابل درک برای همه مردم جهان است. این فیلم از لوکیشن های زیاد و در نتیجه فضاهای بصری متفاوتی برخوردار است و نوع روایت ریتم تند و پر کششی را برای مخاطبان به ارمغان می آورد.

عوامل این پروژه عبارتند از نویسندگان: سید رضا صافی، مریم رنجبر، کارگردان و تدوینگر: سید رضا صافی، تهیه‌کننده: ناصر عنصری، مدیر فیلمبرداری: سید رضا مهیمنیان پور، صدابردار: مسیح سراج، صداگذار: آرش قاسمی، جلوه های ویژه: جواد رمضانی، مدیر تولید: مریم رنجبر، عکاس: کیوان نامی. بازیگران این فیلم عبارتند از حجت شورکی، حسین قفلی، جوهر تنگستانی، اصغر جوادی، وحیده حسینی، مهرنوش ذوالفقاری، احمد قربانی، گلسا مؤتمن، محمدحسین غریبی، علی نیکفر، جعفر بهبهانی، علیرضا میرشکاری، عباس بارونی.

رضا صافی پیش از این برای مخاطب کودک و نوجوان فیلم سینمایی «بالابان» را کارگردانی است.

بازدید : 1833 بار
(0 رای)

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی