امروز 10 آبان همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.

سالروز تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 10 آبان

امروز دهم آبان همزمان با سالروز اتفاقات مهمی در دنیاست که برای بسیاری از افراد تولد یکی از عزیزان یا درگذشت اطرافیانشان در چنین روزی رخ داده است. ما در این مطلب شما را با چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز آشنا میکنیم.چهره های متولد و درگذشته در 10 آبان + عکس در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 10 آبان + عکس در ایرناک

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی امروز 10 آبان متولد شده اند ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 10 آبانند

مانی نوری

مانی نوری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 10 آبان 1368 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 10 آبان

مانی نوری بازیگر کشورمان متولد 10 آبان است

مانی نوری بازیگری را از 6 سالگی با قصه های تا به تا آغاز کرد و با نقش امیرآقا جمالی در ذهن بچه های دهه شصت ماندگار شد. سریال آخرین بازی جدیدترین کار تلویزیونی مانی نوری بود.

مرتضی احمدی

مرتضی احمدی صداپیشه و بازیگر کشورمان 10 آبان 1303 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 10 آبان

مرتضی احمدی بازیگر کشورمان متولد 10 آبان است

مرتضی احمدی از چهره های مشهور در عرصه دوبله کشور است که صدای ماندگار او در رادیو و تلویزیون همیشه طرفداران زیادی داشت است. مرتضی احمدی راوی مجموعه شکرستان بود که در آذرماه 93 در سن 90 سالگی درگذشت.

این چهره مشهور ایرانی درگذشته 10 آبان است

مسعود رسام

مسعود رسام کارگردان و تهیه کننده کشورمان سال 1336 متولد شد و 10 آبان 1388 در تهران درگذشت.

درگذشت مسعود رسام در 10 آبان

مسعود رسام همسر سابق فریبا نادری درگذشته 10 آبان است

مسعود رسام فعالیت در تلویزیون و تئاتر را از سال 58 آغاز کرد و همسر سابق فریبا نادری بازیگر کشورمان بود که در 10 آبان 1388 بر اثر بیماری سرطان درگذشت.

بازدید : 1,825 بار
چهره های متولد و درگذشته در 10 آبان + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی