ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید. ما در این مطلب شما را با چهره های مشهور ایرانی متولد 11 اردیبهشت آشنا میکنیم.

چهره های متولد و درگذشته در 11 اردیبهشت

زمان به سرعت در حال گذر است و تا چشم برهم بزنی اردیبهشت زیباترین فصل بهار نیز به روزهای پایانی اش نزدیک میشود. در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به یازدهمین روز از اردیبهشت ماه رسیدیم.چهره های متولد و درگذشته در 11 اردیبهشت + عکس و بیوگرافی در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 11 اردیبهشت + عکس و بیوگرافی در ایرناک

اگر برایتان جالب است که بدانید امروز 11 اردیبهشت همزمان با سالروز تولد کدام یک از چهره های مشهور ایرانی است ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید. ما در این مطلب شما را با چهره های مشهور ایرانی متولد 11 اردیبهشت آشنا میکنیم.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 11 اردیبهشت هستند

علی پهلوان

علی پهلوان خواننده ، آهنگساز ، شاعر و ترانه سرای کشورمان 11 اردیبهشت 1354 در تهران متولد شد.

تولد علی پهلوان در 11 اردیبهشت

11 اردیبهشت سالروز تولد علی پهلوان خواننده گروه آریان

علی پهلوان را همه علاقه مندان به موسیقی با خوانندگی گروه آریان می شناسند. این خواننده جوان نوازندگی موسیقی را از نوجوانی آغاز کرد و فعالیت حرفه ای در دنیای موسیقی را از سال 78 با راه اندازی گروه آریان آغاز کرد.

نیما نکیسا

نیما نکیسا فروتبالیست و خواننده کشورمان 11 اردیبهشت 1354 در تهران متولد شد.

نیما نکیسا دروازه بان و خواننده کشورمان متولد 11 اردیبهشت است

تولد نیما نکیسا دروازه بان و خواننده کشورمان در 11 اردیبهشت

نیما نکیسا با سمت دروازه بانی در تیم پرسپولیس تهران شناخته شد و بازی های ملی درخشانی را از خود برجای گذاشت و علاوه بر فعالیت های ورزشی در زمینه موسیقی نیز فعال است و چندین ترانه از او در حوزه موسیقی وجود دارد.

بازدید : 692 بار
چهره های متولد و درگذشته در 11 اردیبهشت + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...