امروز 12 آبان همزمان با سالروز تولد دو تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.

سالروز تولد چهره های مشهور ایرانی در 12 آبان

امروز دوازدهمین روز از آبان ماه همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب شما را با چهره های مشهور ایرانی متولد امروز آشنا میکنیم. اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد امروز آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.چهره های متولد و درگذشته در 12 آبان + عکس در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 12 آبان + عکس در ایرناک

این چهره های مشهور ایرانی متولد 12 آبانند

یکتا ناصر

یکتا ناصر بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 12 آبان 1357 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 12 آبان

یکتا ناصر بازیگر کشورمان متولد 12 آبان است

یکتا ناصر بازیگری را از سال 76 با فیلم گلهای کاغذی آغاز کرد اما با بازی در سریال با من بمان ساخته حمید لبخنده به شهرت رسید. یکتا ناصر همسر منوچهر هادی کارگردان کشورمان است و این زوج دختری به نام سوفیا دارند.

فلورا سام

فلورا سام بازیگر و نویسنده کشورمان 12 آبان 1344 در شیراز متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 12 آبان

فلورا سام بازیگر کشورمان متولد 12 آبان است

فلورا سام بازیگری را از سال 69 با فیلم مهر و ماه آغاز کرد و در سریال همسایه ها بیش از پیش دیده شد. فلورا سام در عرصه نویسندگی و کارگردانی نیز فعال است و پنج فیلم را برای تلویزیون کارگردانی کرده است.

بازدید : 2,452 بار
چهره های متولد و درگذشته در 12 آبان + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی