امروز 13 آبان همزمان با سالروز تولد دو تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از آنها می پردازیم.

سالروز تولد چهره های مشهور ایرانی در 13 آبان

چهره های متولد و درگذشته در 13 آبان + عکس در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 13 آبان + عکس در ایرناک در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به سیزدهمین روز از آبان ماه رسیدیم. امروز 13 آبان در تقویم رسمی کشور ما همزمان با روز دانش آموز است و در این روز راهپیمایی هایی به مناسبت روز دانش آموز صورت میگیرد.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی در چنین روزی متولد شدند ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 13 آبانند

هادی کاظمی

هادی کاظمی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 13 آبان 1355 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 13 آبان

هادی کاظمی بازیگر کشورمان در 13 آبان متولد شد

هادی کاظمی با بازی در سریال شبهای برره و دیگر کارهای مهران مدیری به شهرت رسید و اغلب مردم او را با نقش نظام دو برره می شنناسند. این بازیگر کشورمان همسر سمانه پاکدل است.

قاسم افشار

قاسم افشار گوینده باسابقه خبر کشورمان 13 آبان 1330 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 13 آبان

قاسم افشار گوینده کشورمان در 13 آبان متولد شد

قاسم افشار از گویندگان باسابقه خبر شبکه یک سیما بود که سالهای زیادی از عمرش را در این عرصه سپری کرد. این گوینده باسابقه کشورمان 26 اردیبهشت 1397 در تهران درگذشت.

بازدید : 1,429 بار
چهره های متولد و درگذشته در 13 آبان + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی