امروز 14 آبان همزمان با سالروز تولد چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از آنها می پردازیم.

سالروز تولد چهره های مشهور ایرانی در 14 آبان

چهره های متولد و درگذشته در 14 آبان + عکس در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 14 آبان + عکس در ایرناک در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به چهاردهمین روز از آبان ماه رسیدیم. امروز 14 آبان همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب شما را با چهره های مشهور ایرانی متولد امروز آشنا میکنیم.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد امروز 14 آبان هستند ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 14 آبانند

شیلا خداداد

شیلا خداداد بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 14 آبان 1359 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 14 آبان

شیلا خداداد بازیگر کشورمان متولد 14 آبان است

شیلا خداداد با نقش سیتا در سریال مسافری از هند به دنیای تلویزیون معرفی شد و بعد از آن در فیلم و سریال های زیادی جلوی دوربین رفت. اعتراض به کارگردانی مسعود کیمیایی اولین حضور سینمایی شیلا خداداد بود. این هنرمند کشورمان همسر فرزین سرکارات جراح زیبایی است.

امیرحسین آرمان

امیرحسین آرمان بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 14 آبان 1361 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 14 آبان

امیرحسین آرمان بازیگر کشورمان متولد 14 آبان است

امیرحسین آرمان برای اولین بار در سال 83 در فیلم ازدواج به سبک ایرانی ساخته حسن فتحی جلوی دوربین رفت. سریال کیمیا ، مرز خوشبختی ، پریا ، زخم ، کلاه پهلوی و ... از جمله سریال های تلویزیونی این بازیگر جوان محسوب میشوند.

محمد شادانی

محمد شادانی بازیگر و مجری کشورمان 14 آبان 1374 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 14 آبان

محمد شادانی بازیگر کشورمان متولد 14 آبان است

محمد شادانی از سال83 با بازی در برنامه باغ شادونه به تلویزیون راه یافت و در سریال بزرگمرد کوچک ، ترانه مادری ، بچه های بهشت و ... جلوی دوربین رفت.

بازدید : 2,903 بار
چهره های متولد و درگذشته در 14 آبان + عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی