اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد 15 اردیبهشت هستند ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

چهره های متولد و درگذشته در 15 اردیبهشت

اردیبهشت ماه به نیمه رسید و کم کم درحال عبور از دومین ماه فصل بهار هستیم. امروز پانزدهمین روز از اردیبهشت ماه همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیا است که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد 15 اردیبهشت اکتفا میکنیم.چهره های متولد و درگذشته در 15 اردیبهشت + عکس و بیوگرافی در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 15 اردیبهشت + عکس و بیوگرافی در ایرناک

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد 15 اردیبهشت هستند ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 15 اردیبهشت هستند

پویا امینی

پویا امینی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 15 اردیبهشت 1356 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 15 اردیبهشت

پویا امینی بازیگر کشورمان در 15 اردیبهشت متولد شد

پویا امینی با بازی در سریال در قلب من به تلویزیون راه یافت و بعد از آن با بازی در سریال خط قرمز به شهرت رسید و اولین بار با فیلم سینمایی وعده دیدار وارد سینما شد.


محمود بصیری

محمد بصیری بازیگر پیشکسوت کشورمان 15 اردیبهشت 1326 در شهرستان انار متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 15 اردیبهشت

محمود بصیری بازیگر کشورمان در 15 اردیبهشت متولد شد

محمود بصیری با بازی در تئاتر وارد دنیای هنر شد و اولین با با فیلم زنها فرشته اند به دنیای سینما راه یافت. کتاب فروشی هدهد یکی از معروف ترین سریال های تلویزیونی اوست.


آزیتا لاچینی

آزیتا لاچینی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 15 اردیبهشت 1316 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 15 اردیبهشت

آزیتا لاچینی بازیگر کشورمان در 15 اردیبهشت متولد شد

وی در سال 1337 کار گویندگی و اجرای نمایشنامه های رادیویی را آغاز کرد. در سال 1340 اولین کار خود در تئاتر را تجربه کرد و در سال 1341 در فیلم مسافری از بهشت به کارگردانی نصرت الله وحدت به عنوان بازیگر سینما ایفای نقش پرداخت.


غلامحسین بنان

غلامحسین بنان خواننده موسیقی کلاسیک کشورمان 15 اردیبهشت 1290 متولد شد.

غلامحسین بنان خواننده موسیقی سنتی

15 اردیبهشت سالروز تولد غلامحسین بنان

این چهره پیشکسوت دنیای موسیقی که برای دوستان این هنر به خوبی شناخته شده است با خط بین المللی موسیقی آشنا بود و فعالیت در دنیا یموسیقی را از سال 1306 آغاز کرد و الله ناز اثر ماندگاری از او در دنیای موسیقی است.

بازدید : 1,407 بار
چهره های متولد و درگذشته در 15 اردیبهشت + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...