امروز 17 آذر همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از آنها می پردازیم.

سالروز تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 17 آذر

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به هفدهمین روز از آذرماه رسیدیم. امروز 17 آذر همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی بیوگرافی کوتاهی از چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 17 آذر می پردازیم.چهره های متولد و درگذشته در 17 آذر + عکس در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 17 آذر + عکس در ایرناک

تولد و درگذشت هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی در 17 آذر

داریوش مهرجویی

داریوش مهرجویی کارگردان سینما و تلویزیون کشورمان 17 آذر 1318 در تهران متولد شد.

تولد داریوش مهرجویی در 17 آذر

تولد داریوش مهرجویی کارگردان کشورمان در 17 آذر

داریوش مهرجویی یکی از کارگردان های سرشناس سینما است که با ساخت فیلم گاو به محبوبیت و شهرت ویژه ای رسید و آثار ماندگاری در حوزه فرهنگ و هنر از خود برجای گذاشت و نشان شوالیه ادب و هنر فرانسه را هم دریافت کرد.

احمد قدکچیان

احمد قدکچیان بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون کشورمان سال 1299 متولد شد و 17 آذر 1385 درگذشت.

چهره های مشهور ایرانی درگذشته 17 آذر

درگذشت احمد قدکچیان بازیگر کشورمان در 17 آذر

احمد قدکچیان فعالیت در دنیای هنر با تئاتر آغاز کرد و از سال 1330 وارد دنیای سینما شد. بی تو تنهایم ، راه و بیراه ، نیش ، انفجار در اتاق عمل ، شیلات و ... از جمله کارهای این هنرمند کشورمان است.

گرشا رئوفی

گرشا رئوفی بازیگر تئاتر و سینمای کشورمان سال 1312 متولد شد و 17 آذر 1386 درگذشت.

درگذشت گرشا رئوفی بازیگر کشورمان در 17 آذر

گرشا رئوفی بازیگر کشورمان درگذشته 17 آذر است

گرشا رئوفی بازیگری را از سال 1337 آغاز کرد و در آثاری چون طوفان در شهر ما ، فریاد نیمه شب ، گوزن ها ، عصیانگران ، دو نیمه سیب ، دختر ایرونی و ... ایفای نقش کرد و سال 86 براثر بیماری درگذشت.

بازدید : 1,726 بار
چهره های متولد و درگذشته در 17 آذر + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی