امروز 22 اسفند همزمان با سالروز تولد چندتن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه بیشتر با آنها آشنا میشویم. آفرین عبیسی ، الیکا عبدالرزاقی و غزل شاکری سه بانوی هنرمند کشورمان هستند که در 22 اسفند متولد شده اند.

چهره های مشهور ایرانی که در 22 اسفند متولد شدند

امروز 22 اسفند همزمان با سالروز تولد چندتن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه بیشتر با آنها آشنا میشویم. آفرین عبیسی ، الیکا عبدالرزاقی و غزل شاکری سه بانوی هنرمند کشورمان هستند که در 22 اسفند متولد شده اند.چهره های متولد و درگذشته در 22 اسفند + عکس و بیوگرافی در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 22 اسفند + عکس و بیوگرافی در ایرناک

این چهره های مشهور ایرانی در 22 اسفند متولد شدند

آفرین عبیسی

صغری عبیسی با نام هنری آفرین عبیسی در 22 اسفند 1330 در لاهیجان متولد شد. اولین فیلم این هنرمند کشورمان بعد از انقلاب فیلم کودک و سرباز بود.

چهره های مشهور ایرانی متولد 22 اسفند + تصاویر

آفرین عبیسی بازیگر کشورمان در 22 اسفند متولد شد

تنهایی لیلا جدیدترین سریال آفرین عبیسی در تلویزیون است و زنده یاد ایرج صادق پور تهیه کننده و فیلمبردار کشورمان همسر آفرین عبیسی بود.


الیکا عبدالرزاقی

الیکا عبدالرزاقی بازیگر کشورمان و همسر امین زندگانی در 22 اسفند 1358 در رامسر متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 22 اسفند + تصاویر

الیکا عبدالرزاقی بازیگر کشورمان در 22 اسفند متولد شد

دوره بازیگری را در کلاسهای استاد حمید سمندریان گذرانده فعالیت در تلویزیون را از سال 77 و بازی در سریال گمشده مسعود نوابی شروع کرد. ورود او به تلویزیون، همزمان شد با اولین کارش در تئاتر با نام دایره گچی قفقازی به کارگردانی حمید سمندریان بود.


غزل شاکری

غزل شاکری بازیگر کشورمان در 22 اسفند 1357 متولد شد. او حضور خویش را در سینما از سال 1366 با فیلم ماهی به کارگردانی کامبوزیا پرتوی آغاز کرد. او بیشتر به خاطر بازی در نقش گلنار در فیلمی به همین نام شناخته می شود. او این فیلم را در ده سالگی خود بازی کرده است.

چهره های مشهور ایرانی متولد 22 اسفند + تصاویر

غزل شاکری بازیگر کشورمان در 22 اسفند متولد شد

غزل شاکری با درخشش سریال شهرزاد (حسن فتحی) موفقیت سال های پیشین خود را مجدداً تکرار کرد.

بازدید : 1,132 بار
چهره های متولد و درگذشته در 22 اسفند + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی