اگر برایتان جالب است که بدانید 23 اسفند سالروز کدام اتفاق در دنیای هنرمندان است ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید. ما در این مطلب شما را با علی معلم و ادیب برومند آشنا می کنیم.

چهره های مشهور ایرانی که در 23 اسفند درگذشتند

اگر برایتان جالب است که بدانید 23 اسفند سالروز کدام اتفاق در دنیای هنرمندان است ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید. ما در این مطلب شما را با چهره های مشهور ایرانی که در 23 اسفند درگذشتند آشنا میکنیم.چهره های متولد و درگذشته در 23 اسفند + عکس و بیوگرافی در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 23 اسفند + عکس و بیوگرافی در ایرناک

این چهره های مشهور ایرانی در 23 اسفند درگذشتند

علی معلم

علی معلم 19 آذر سال 1341 در دامغان متولد شد. در رشته ی سینما تحصیل کرد، در دهه ی شصت فعالیت مطبوعاتی خود را آغاز کرد و در سال 71 با تاسیس ماهنامه «دنیای تصویر» فصل تازه ای را در مطبوعات و رسانه های سینمایی رقم زد.

چهره های مشهور ایرانی درگذشته 23 اسفند

علی معلم سردبیر نشریه دنیای تصویر کشورمان در 23 اسفند درگذشت

علی معلم، مدیر مسئول و سردبیر نشریه دنیای تصویر، بنیان گذار جشن سینمایی تلویزیونی حافظ، مدرس، مجری و برنامه ساز و تهیه کننده سینما در 23 اسفند 1395 و در سن 54 سالگی و در پی حمله قلبی، دار فانی را وداع گفت.


ادیب برومند

ادیب برومند شاعر کشورمان در سال 1303 متولد شد . از ادیب برومند، چندین جلد اشعار منتشر شده است. وی در زمینه ادبیات فارسی، فعالیت های زیادی داشته است. ادیب تا سن 16 سالگی به نثر نویسی اهتمام می ورزید ولی از 17 سالگی بیشتر به شعر و شاعری روی آورد و با دلبستگی و علاقه ای که به شاعران و اشعار شعرای دوران مشروطه پیدا کرده بود، به سرودن شعر در همین سبکِ نوپا که از جهت موضوع و مطلب دیرینگی نداشت و موضوع آن مسایل روز بود، پرداخت.

چهره های مشهور ایرانی درگذشته 23 اسفند

ادیب برومند شاعر کشورمان در 23 اسفند درگذشت

ادیب برومند در 23 اسفندماه 1395 در سن 93 سالگی به علت کهولت سن در تهران درگذشت.

بازدید : 758 بار
چهره های متولد و درگذشته در 23 اسفند + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی