امروز 27 مهر همزمان با سالروز تولد چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از آنها می پردازیم.

سالروز تولد چهره های مشهور ایرانی در 27 مهر

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به بیست و هفتمین روز از مهرماه رسیدیم. امروز 27 مهر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب شما را با چهره های مشهور ایرانی متولد امروز اشنا میکنیم.چهره های متولد و درگذشته در 27 مهر + عکس در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 27 مهر + عکس در ایرناک

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد 27 مهر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 27 مهرند

انوشیروان ارجمند

انوشیروان ارجمند بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 27 مهر 1320 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 27 مهر

انوشیروان ارجمند بازیگر کشورمان متولد 27 مهر است

انوشیروان ارجمند بازیگری را از اواخر دهه چهل آ؛از کرد و با بازی در سریال های تاریخی در ذهن مخاطبان تلویزیون ماندگار شد و در فیلم و سریال های زیادی جلوی دوربین رفته است.

محمود بنفشه خواه

محمود بنفه خواه بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 27 مهر 1321 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 27 مهر

محمود بنفشه خواه بازیگر کشورمان متولد 27 مهر است

محمود بنفشه خواه از سال 1352 بازیگری را آغاز کرد و نقش های ماندگاری از خود برجای گذاشت. آخرین بازی او در سینما فیلم پسر آدم دختر حوا بود. محمود بنفشه خواه عموی بیژن بنفشه خواه و برادر رضا بنفشه خواه بازیگر پیشکسوت کشورمان است.

بازدید : 1,385 بار
چهره های متولد و درگذشته در 27 مهر + عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی