امروز 4 آبان همزمان با سالروز تولد سعید راد و هومن جاوید از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.

سالروز تولد چهره های مشهور ایرانی در 4 آبان

امروز 4 آبان همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست و هر سال در چنین روزی بچه های زیادی در دنیا متولد میشوند و خانواده های زیادی امروز را به مناسبت سالروز تولدشان جشن میگیرند.چهره های متولد و درگذشته در 4 آبان + عکس در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 4 آبان + عکس در ایرناک

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به چهارمین روز از آبان ماه رسیدیم. امروز 4 ابان همزمان با سالروز تولد چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از آنها می پردازیم.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 4 آبانند

سعید راد

سعید راد بازیگر پیشکسوت سینما و تلویزیون کشورمان 4 آبان 1323 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 4 آبان

سعید راد بازیگر کشورمان متولد 4 آبان است

سعید راد از سال 1347 بازی در سینما را آغاز کرد و پس از مدتی عزیمت از ایران مجددا سال 78 به ایران بازگشت و بازی در سینما را آغاز کرد.

هومن جاوید

هومن جاوید خواننده و بازیگر کشورمان 4 آبان 1352 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 4 آبان

هومن جاوید خواننده کشورمان متولد 4 آبان است

هومن جاوید اولین بار در سال 78 توانست مجوز آلبوم رسمی اش را دریافت کند و اولین گروه موسیقی اش (جی بند) را سال 1387 به ثبت رساند.

بازدید : 1,605 بار
چهره های متولد و درگذشته در 4 آبان + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی