امروز 4 آذر همزمان با سالروز تولد چند تن از هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.

سالروز تولد چهره های مشهور ایرانی در 4 آذر

چهره های متولد و درگذشته در 4 آذر + عکس در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 4 آذر + عکس در ایرناک در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به چهارمین روز از آذرماه رسیدیم . امروز 4 آذر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز می پردازیم.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد امروز 4 آذر هستند ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 4 آذرند

علی شادمان

علی شادمان بازیگر جوان سینما و تلویزیون کشورمان 4 آذر 1375 متولد شد.

علی شادمان متولد 4 آذر است

علی شادمان بازیگر کشورمان متولد 4 آذر است

علی شادمان در زمانی که تنها 10 سال داشت در فیلم سینمایی م مثل مادر ساخته رسول ملاقلی پور جلوی دوربین رفت و در سالهای بعد حضور پررنگ تری را در سینما و تلویزیون تجربه کرد. سرزمین کهن ، کیمیا ، ماه و پلنگ ، دیوار به دیوار و محکومین از جمله سریال های علی شادمان در تلویزیون هستند.

لیلا بلوکات

لیلا بلوکات بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 4 آذر 1359 در تهران متولد شد.

تولد لیلا بلوکات در 4 آذر

لیلا بلوکات بازیگر کشورمان متولد 4 آذر است

لیلا بلوکات اولین بار در سریال سرزمین خاکستری در سال 79 جلوی دوربین رفت و بازی در سریال یوسف پیامبر در نقش نفرتیتی یکی از ماندگارترین نقش های این هنرمند کشورمان بود.

ثریا حکمت

ثریا حکمت بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 4 آذر 1332 در خوی متولد شد.

تولد ثریا حکمت بازیگر کشورمان در 4 آذر

ثریا حکمت بازیگر کشورمان متولد 4 آذر است

مهدی قلی خانی با نام هنری ثریا حکمت بازی در سینما را از سال 53 آغاز کرد و در فیلم هایی چون آواز قو ، تهاجم ، عروسی مهتاب ، خانه پدر ، نیش و ... به ایفای نقش پرداخت و 20 فروردین 1395 درگذشت.

بهرام توکلی

بهرام توکلی کارگردان سینما و تلویزیون کشورمان 4 آذر 1335 در تهران متولد شد.

تولد بهرام توکلی در 4 آذر

بهرام توکلی بازیگر کشورمان متولد 4 آذر است

بهرام توکلی فعالیت سینمایی را با فیلم کوتاه آغاز کرد و جوایز متعددی از جشنواره های مختلف دریافت کرد. فیلم تنگه ابوقریب جدیدترین ساخته سینمایی بهرام توکلی در سال 96 است.

بازدید : 1,682 بار
چهره های متولد و درگذشته در 4 آذر + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی