امروز 5 آبان همزمان با سالروز تولد چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.

سالروز تولد چهره های مشهور ایرانی در 5 آبان

چهره های متولد و درگذشته در 5 آبان + عکس در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 5 آبان + عکس در ایرناک در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به پنجمین روز از آبان ماه رسیدیم. امروز 5 آبان همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز 5 آبان اشاره میکنیم.

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد امروز بیشتر آشنا شوید این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 5 آبانند

مجید مشیری

مجید مشیری بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 5 آبان 1340 در شیراز متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 5 آبان

مجید مشیری بازیگر کشورمان متولد 5 آبان است

مجید مشیری بازیگری را از سال 75 آغاز کرد و در فیلم و سریال های زیادی جلوی دوربین رفت. میکائیل ، معراجی ها ، بچه های نسبتا بد ، ماتادور ، یادآوری ، خط قرمز ، کمکم کن و ... از جمله سریال های تلویزیونی مجید مشیری هستند.

کاوه خداشناس

کاوه خداشناس بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 5 آبان 1359 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 5 آبان

کاوه خداشناس بازیگر کشورمان متولد 5 آبان است

کاوه خداشناس از شاگردان استاد حمید سمندریان بود که در سال 1382 با بازی در فیلم سینمایی خداحافظ رفیق به کارگردانی بهزاد بهزادپور به سینما راه یافت.

بازدید : 1,319 بار
چهره های متولد و درگذشته در 5 آبان + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی