امروز 5 آذر همزمان با سالروز تولد و درگذشت دو تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از آنها می پردازیم.

سالروز تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 5 آذر

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به پنجمین روز از آذرماه رسیدیم. امروز 5 آذر همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز می پردازیم.چهره های متولد و درگذشته در 5 آذر + عکس در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 5 آذر + عکس در ایرناک

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز 5 آذر هستند ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 5 آذرند

نادر مشایخی

نادر مشایخی آهنگساز و رهبر ارکستر کشورمان 5 آذر 1337 در تهران متولد شد.

تولد نادر مشایخی در 5 آذر

نادر مشایخی آهنگساز کشورمان در 5 آذر متولد شد

نادر مشایخی فرزند جمشید مشایخی بازیگر پیشکسوت و سرشناس کشورمان است که تحصیلاتش را در زمینه موسیقی در اتریش ادامه داد و به عنوان رهبر ارکستر تهران به فعالیت های گسترده در دنیای موسیقی پرداخت.

بابک بیات

بابک بیات آهنگساز پیشکسوت عرصه موسیقی سال 1325 در تهران متولد شد و 5 آذر 1385 در تهران متولد شد.

درگذشت بابک بیات در 5 آذر

بابک بیات آهنگساز کشورمان در 5 آذر درگذشت

بابک بیات در زمینه ساخت موسیقی فیلم فعال بود و سال 69 سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر را برای موسیقی فیلم عروس دریافت کرد و محمد اصفهانی، حامی، مانی رهنما و نیما مسیحا از شاگردان این استاد بزرگ در زمینه موسیقی بودند.

بازدید : 1,407 بار
چهره های متولد و درگذشته در 5 آذر + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی