امروز 5 آذر همزمان با سالروز تولد و درگذشت دو تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از آنها می پردازیم.

سالروز تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 5 آذر

چهره های متولد و درگذشته در 5 آذر + عکس در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 5 آذر + عکس در ایرناک در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به پنجمین روز از آذرماه رسیدیم. امروز 5 آذر همزمان با سالروز تولد و درگذشت افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز می پردازیم.

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز 5 آذر هستند ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 5 آذرند

نادر مشایخی

نادر مشایخی آهنگساز و رهبر ارکستر کشورمان 5 آذر 1337 در تهران متولد شد.

تولد نادر مشایخی در 5 آذر

نادر مشایخی آهنگساز کشورمان در 5 آذر متولد شد

نادر مشایخی فرزند جمشید مشایخی بازیگر پیشکسوت و سرشناس کشورمان است که تحصیلاتش را در زمینه موسیقی در اتریش ادامه داد و به عنوان رهبر ارکستر تهران به فعالیت های گسترده در دنیای موسیقی پرداخت.

بابک بیات

بابک بیات آهنگساز پیشکسوت عرصه موسیقی سال 1325 در تهران متولد شد و 5 آذر 1385 در تهران متولد شد.

درگذشت بابک بیات در 5 آذر

بابک بیات آهنگساز کشورمان در 5 آذر درگذشت

بابک بیات در زمینه ساخت موسیقی فیلم فعال بود و سال 69 سیمرغ بلورین جشنواره فیلم فجر را برای موسیقی فیلم عروس دریافت کرد و محمد اصفهانی، حامی، مانی رهنما و نیما مسیحا از شاگردان این استاد بزرگ در زمینه موسیقی بودند.

بازدید : 846 بار
چهره های متولد و درگذشته در 5 آذر + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی