امروز 6 آبان همزمان با سالروز تولد و درگذشت دو تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از آنها میپردازیم.

سالروز تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 6 آبان

چهره های متولد و درگذشته در 6 آبان + عکس در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 6 آبان + عکس در ایرناک در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به ششمین روز از آبان ماه رسیدیم. امروز 6 آبان همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از آنها می پردازیم.

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز بیشتر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 6 آبانند

چنگیز جلیلوند

چنگیز جلیلوند بازیگر و دوبلور کشورمان 6 آبان 1319 متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 6 آبان

چنگیز جلیلوند دوبلور کشورمان متولد 6 آبان است

چنگیز جلیلوند فعالیت هنری را از سال 1336 با تئاتر آغاز کرد و هم دوره ابوالحسن تهامی بود. این دوبلور برجسته کشورمان به جای شخصیت های اول بسیاری از فیلم ها صحبت کرده و صدایش از قابلیت ویژه ای برخوردار است و در چند فیلم به عنوان بازیگر حضور داشت.

مصطفی اسکویی

مصطفی اسکویی کارگردان تئاتر و پدر تئاتر علمی ایران سال 1302 متولد شد و 6 آبان 1384 در تهران درگذشت.

چهره های درگذشته 6 آبان

مصطفی اسکویی کارگردان تئاتر کشورمان درگذشته 6 آبان است

مصطفی اسکویی فعالیت در تئاتر را از سال 1319 آغاز کرد و در دوره ای هنرکده آناهیتا را تاسیس کرد که شاگردان زیادی را راهی دنیای هنر کرد.

بازدید : 1,275 بار
چهره های متولد و درگذشته در 6 آبان + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی