امروز 6 آبان همزمان با سالروز تولد و درگذشت دو تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از آنها میپردازیم.

سالروز تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 6 آبان

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به ششمین روز از آبان ماه رسیدیم. امروز 6 آبان همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از آنها می پردازیم.چهره های متولد و درگذشته در 6 آبان + عکس در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 6 آبان + عکس در ایرناک

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز بیشتر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته 6 آبانند

چنگیز جلیلوند

چنگیز جلیلوند بازیگر و دوبلور کشورمان 6 آبان 1319 متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 6 آبان

چنگیز جلیلوند دوبلور کشورمان متولد 6 آبان است

چنگیز جلیلوند فعالیت هنری را از سال 1336 با تئاتر آغاز کرد و هم دوره ابوالحسن تهامی بود. این دوبلور برجسته کشورمان به جای شخصیت های اول بسیاری از فیلم ها صحبت کرده و صدایش از قابلیت ویژه ای برخوردار است و در چند فیلم به عنوان بازیگر حضور داشت.

مصطفی اسکویی

مصطفی اسکویی کارگردان تئاتر و پدر تئاتر علمی ایران سال 1302 متولد شد و 6 آبان 1384 در تهران درگذشت.

چهره های درگذشته 6 آبان

مصطفی اسکویی کارگردان تئاتر کشورمان درگذشته 6 آبان است

مصطفی اسکویی فعالیت در تئاتر را از سال 1319 آغاز کرد و در دوره ای هنرکده آناهیتا را تاسیس کرد که شاگردان زیادی را راهی دنیای هنر کرد.

بازدید : 1,671 بار
چهره های متولد و درگذشته در 6 آبان + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی