امروز 7 آبان همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه به معرفی بیوگرافی کوتاهی از آنها می پردازیم.

سالروز تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 7 آبان

امروز هفتم آبان همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست و در چنین روزی افراد زیادی از دنیا رفته اند و امروز همزمان با سالروز درگذشتشان است. یکی از مناسبت هایی که به امروز 7 آبان نسبت داده شده است روز گرامیداشت کوروش پادشاه هخامنشی است.چهره های متولد و درگذشته در 7 آبان + عکس در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 7 آبان + عکس در ایرناک

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز بیشتر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 7 آبانند

فاطمه معتمدآریا

فاطمه معتمدآریا بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 7 آبان 1340 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 7 آبان

فاطمه معتمدآریا بازیگر کشورمان متولد 7 آبان است

فاطمه معتمدآریا بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و اولین بار با عروسک گردانی مدرسه موش ها به تلویزیون آمد و بازی در مجموعه گل پامچال از او چهره ماندگاری ساخت.

آناهیتا افشار

آناهیتا افشار بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 7 آبان 1365 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 7 آبان

آناهیتا افشار بازیگر کشورمان متولد 7 آبان است

آناهیتا افشار بازیگری در سینما را با فیلم زندگی با چشمان بسته در سال 87 آغاز کرد و بازی در سریال هایی چون خانه به دوش ، سه در چهار ، متهم گریخت ، رستگاران ، زیر هشت ، مدینه و سایه بان را در کارنامه هنری اش دارد.

احسان خواجه امیری

احسان خواجه امیری خواننده و آهنگساز کشورمان 7 آبان 1363 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 7 آبان

احسان خواجه امیری خواننده کشورمان متولد 7 آبان است

احسان خواجه امیری پسر حسین خواجه امیری معروف به ایرج از خواننده قدیمی کشورمان است که موسیقی را از دوران کودکی آغاز کرد و اولین بار در 19 سالگی آلبوم موسیقی اش را روانه بازار کرد و تاکنون هشت آلبوم را روانه بازار موسیقی کرده است.

این چهره مشهور ایرانی درگذشته 7 آبان است

سعید امینی

سعید امینی بازیگر سینمای ایران 7 آبان 1392 درگذشت.

چهره های مشهور ایرانی درگذشته 7 آبان

سعید امینی بازیگر کشورمان درگذشته 7 آبان است

سعید امینی بازیگری که تنها بازی در فیلم نفس عمیق به کارگردانی پرویز شهبازی را در کارنامه هنری اش دارد 7 آبان سال 92 بر اثر گاز گرفتگی درگذشت. بازی سعید امینی در فیلم نفس عمیق مورد توجه بسیاری از اهالی سینما قرار گرفت.

بازدید : 2,364 بار
چهره های متولد و درگذشته در 7 آبان + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی