امروز 8 آبان همزمان با سالروز تولد امیرحسین صدیق و حبیب الله بهمنی از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.

سالروز تولد چهره های مشهور ایرانی در 8 آبان

چهره های متولد و درگذشته در 8 آبان + عکس در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 8 آبان + عکس در ایرناک در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به هشتمین روز از آبان ماه رسیدیم. امروز 8 آبان همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز اشاره میکنیم.

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد 8 آبان بیشتر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 8 آبانند

امیرحسین صدیق

امیرحسین صدیق بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 8 آبان 1351 در نیشابور متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 8 آبان

امیرحسین صدیق بازیگر کشورمان متولد 8 آبان است

امیرحسین صدیق آقای پدر معروف مجموعه زی زی گولو است که حضور پررنگی را در سینما و تلویزیون تجربه کرد . معمای شاه ، دردسرهای عظیم ، آب پریا ، عصر پاییزی و مهمانان ویژه از جدیدترین کارهای تلویزیونی او محسوب میشود.

حبیب اله بهمنی

حبیب الله بهمنی کارگردان و نویسنده کشورمان 8 آبان 1336 در شیراز متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 8 آبان

حبیب الله بهمنی کارگردان کشورمان متولد 8 آبان است

حبیب الله بهمنی تحصیلاتش را در زمینه کارگردانی ادامه داد و فعالیت در سینما را از سال 70 آغاز کرد و در اغلب فیلم هایش با شفیع آقامحمدیان همکاری کرد.

بازدید : 1,110 بار
چهره های متولد و درگذشته در 8 آبان + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی