امروز 8 آبان همزمان با سالروز تولد امیرحسین صدیق و حبیب الله بهمنی از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.

سالروز تولد چهره های مشهور ایرانی در 8 آبان

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به هشتمین روز از آبان ماه رسیدیم. امروز 8 آبان همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز اشاره میکنیم.چهره های متولد و درگذشته در 8 آبان + عکس در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 8 آبان + عکس در ایرناک

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد 8 آبان بیشتر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 8 آبانند

امیرحسین صدیق

امیرحسین صدیق بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 8 آبان 1351 در نیشابور متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 8 آبان

امیرحسین صدیق بازیگر کشورمان متولد 8 آبان است

امیرحسین صدیق آقای پدر معروف مجموعه زی زی گولو است که حضور پررنگی را در سینما و تلویزیون تجربه کرد . معمای شاه ، دردسرهای عظیم ، آب پریا ، عصر پاییزی و مهمانان ویژه از جدیدترین کارهای تلویزیونی او محسوب میشود.

حبیب اله بهمنی

حبیب الله بهمنی کارگردان و نویسنده کشورمان 8 آبان 1336 در شیراز متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 8 آبان

حبیب الله بهمنی کارگردان کشورمان متولد 8 آبان است

حبیب الله بهمنی تحصیلاتش را در زمینه کارگردانی ادامه داد و فعالیت در سینما را از سال 70 آغاز کرد و در اغلب فیلم هایش با شفیع آقامحمدیان همکاری کرد.

بازدید : 1,748 بار
چهره های متولد و درگذشته در 8 آبان + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes
loading...

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی