امروز 9 آذر همزمان با سالروز تولد دو تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه با معرفی بیوگرافی کوتاه شما را با آنها آشنا میکنیم.

سالروز تولد چهره های مشهور ایرانی در 9 آذر

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به نهمین روز از آذرماه رسیدیم . امروز 9 آذر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز اشاره میکنیم.چهره های متولد و درگذشته در 9 آذر + عکس در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 9 آذر + عکس در ایرناک

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی امروز سالروز تولدشان را جشن میگیرند تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 9 آذرند

آزاده نامداری

آزاده نامداری مجری تلویزیون کشورمان 9 آذر 1363 متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 9 آذر

آزاده نامداری مجری کشورمان در 9 آذر متولد شد

آزاده نامداری با اجرای برنامه تازه ها در سیمای خانواده به شهرت رسید و کم کم وارد دنیای اجرا شد و در این حوزه به عنوان یکی از مجریان جوان شناخته شد. ازدواج با فرزاد حسنی و جدایی از او، ماجرای سفر سوئیس از حواشی زندگی او است.

شهاب عباسی

شهاب عباسی بازیگر و کارگردان کشورمان 9 آذر 1352 در تبریز متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 9 آذر

شهاب عباسی بازیگر کشورمان در 9 آذر متولد شد

شهاب عباسی در ابتدا در حوزه نقاشی فعالیت میکرد اما کم کم از این حوزه فاصله گرفت و به سمت بازیگری و کارگردانی آثار طنز رفت. شکر آباد ، خنده بازار ، افسانه هزارداستان ، زیر آسمان شهر و پاورچین از جمله کارهای این هنرمند جوان است.

بازدید : 2,474 بار
چهره های متولد و درگذشته در 9 آذر + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی