کریم امینی بازیگر و کارگردان جوانی که مدتی است زندگی متاهلی خود را آغاز کرده است عکسی در کنار همسرش آرزو را به اشتراک گذاشت.

عاشقانه کریم امینی برای تولد همسرش آرزو

کریم امینی بازیگر و کارگردان جوان سینما و تلویزیون است که بازی او را در سریال هایی چون عقیق ، رنج پنهان ، پرده نشین ، تعبیر وارونه یک رویا و ... دیده ایم . این بازیگر سریال عقیق عکسی در کنار همسرش را به اشتراک گذاشت و با متنی عاشقانه سالروز تولد او را تبریک گفت.عاشقانه کریم امینی برای تولد همسرش آرزو + عکس در ایرناک عاشقانه کریم امینی برای تولد همسرش آرزو + عکس در ایرناک

متن عاشقانه کریم امینی بازیگر سریال عقیق برای همسرش

کریم امینی بازیگر و کارگردان جوانی که مدتی است زندگی متاهلی خود را آغاز کرده است عکسی در کنار همسرش آرزو را به اشتراک گذاشت.

کریم امینی کارگردان دشمن زن و همسرش

عکسی از کریم امینی و همسرش

کریم امینی با انتشار این عکس نوشت : آرزوی عزیزم تولدت مبارک ... به تمام آرزوهات برسی ... ممنون از حضور پررنگت در زندگی من....

الهی انقدر شاد باشی که ندونی داری این شادی رو زندگی میکنی یا رویاشو میبینی .....

عکسی از کریم امینی و همسرش

کریم امینی کارگردان فیلم دشمن زن و همسرش

کریم امینی از چهره های جوان دنیای هنر است که در زمینه بازیگری ، دستیاری کارگردان و کارگردانی حضور فعالی را تجربه کرده است. این چهره جوان دنیای هنر در جدیدترین تجربه سینمایی اش کارگردانی فیلم دشمن زن را برعهده داشت .

عکسی از کریم امینی در سریال عقیق

بازی کریم امینی در سریال عقیق

کریم امینی در سریال هایی چون دیگری، سریال عقیق، سارقان روح، باغ بی روزنه، سریال تعبیر وارونه یک رؤیا و سریال پرده نشین جلوی دوربین رفت و از جمله فیلم های سینمایی او میتوان به پاسیو، فیلم اگزما، فیلم آب نبات چوبی، فیلم نیمه شب اتفاق افتاد و فیلم خواب زده ها اشاره کرد.

کریم امینی در سریال رنج پنهان

عکسی از بازی کریم امینی در سریال رنج پنهان

بازدید : 1,715 بار
عاشقانه کریم امینی برای تولد همسرش آرزو + عکس
3.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

loading...