مهدی سلطانی سروستانی به مناسبت سالگرد وفات امیرکبیر صفحه اینستاگرام خود را به روزرسانی کرد.

گریم متفاوت مهدی سلطانی در نقش امیرکبیر + عکس-ایرناک گریم متفاوت مهدی سلطانی در نقش امیرکبیر + عکس-ایرناک مهدی سلطانی سروستانی بازیگر سریال "شهرزاد" که در نمایش "خاطرات و کابوس‌های یک جامه‌دار از زندگی و قتل میرزا‌تقی‌خان‌فراهانی" ایفاگر نقش امیرکبیر بود، در صفحه اینستاگرامش تصویری از این نمایش را به اشتراک گذاشت.

گریم متفاوت مهدی سلطانی در نقش امیرکبیر + عکس-ایرناک گریم متفاوت مهدی سلطانی در نقش امیرکبیر + عکس-ایرناک مهدی سلطانی سروستانی در صفحه اینستاگرام خود نوشت:

گریم متفاوت مهدی سلطانی در نقش امیرکبیر + عکس-ایرناک گریم متفاوت مهدی سلطانی در نقش امیرکبیر + عکس-ایرناک "بیستم دیماه هزار و دویست و سی، میرزا تقی‌خان‌فراهانی ملقب به امیر کبیر که قصد اصلاح امور مملکت را داشت توسط ناصرالدین شاه و به تحریک اطرافیان، شاهزادگان و مردمانی که منافع خود را در خطر می‌دیدند به قتل رسید.

گریم متفاوت مهدی سلطانی در نقش امیرکبیر + عکس-ایرناک گریم متفاوت مهدی سلطانی در نقش امیرکبیر + عکس-ایرناک پ‌ن: نما‌هایی از نمایش "خاطرات و کابوس‌های یک جامه‌دار از زندگی و قتل میرزا‌تقی‌خان‌فراهانی" به کارگردانی دکتر علی‌رفیعی که آبان، آذر و دی نود و چهار در تالار وحدت اجرا شد.

گریم متفاوت مهدی سلطانی در نقش امیرکبیر + عکس-ایرناک گریم متفاوت مهدی سلطانی در نقش امیرکبیر + عکس-ایرناک دیالوگ عزت‌الدوله همسر امیرکبیر: چرا ندانستی که در سرزمین رنج و اشک، معصومیت را بر دار می‌کنند برای تکه‌ای نان؟ حالا مردمان بیایید،

گریم متفاوت مهدی سلطانی در نقش امیرکبیر + عکس-ایرناک گریم متفاوت مهدی سلطانی در نقش امیرکبیر + عکس-ایرناک میرزا‌تقی‌خان اینجاست. خونش هنوز گرم است. بیایید سهمتان را ببرید، از معصومیت و زخم و نفرین..."

 بازیگر شهرزاد با گریمی متفاوت در نقش امیرکبیر+عکس

(0 رای)
بازدید : 15 بار

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی