زیر نظر تجربه ای متفاوت از مجید صالحی است که با بازی امیر جعفری ، رضا عطاران و مهران احمدی جلوی دوربین رفت و رامبد جوان و محمد شایسته در سومین تجربه همکاری مشترک تهیه کنندگی این اثر سینمایی را برعهده گرفتند.

سری جدید عکس های حنا و آروین دوقلوهای مجید صالحی را در این بخش از چهره های ایرناک ببینید.

سریال سال های دور از خانه با بازی هادی کاظمی و احمد مهرانفر به زودی در شبکه نمایش خانگی توزیع میشود.

فیلم کلمبوس به کارگردانی هاتف علیمردانی با بازی فرهاد اصلانی و مجید صالحی جایزه بزرگ جشنواره سینه ایران در تورنتو را از آن خود کرد.

جدیدترین و زیباترین عکس های فرزندان بازیگران و چهره های مشهور ایرانی از عکس یکتا ناصر و دخترش تا دوقلوهای مجید صالحی را در بخش فرهنگ و هنر ایرناک مشاهده میکنید.

در ادامه با خلاصه داستان و معرفی و تصاویر و عکس بازیگران سریال سالهای دور از خانه با شما در ایرناک خواهیم.

در ادامه به معرفی بازیگران فیلم جذاب چراغهای ناتمام با بازی متفاوت مجید صالحی و خلاصه داستان و عکس بازیگران آن با شما در ایرناک خواهیم بود.

سری جدید جدیدترین عکس های فرزندان سلبریتی های ایرانی از عکس جدید کوروش سلیمانی و دخترش تا هومن سیدی و دخترش را در بخش فرهنگ و هنر ایرناک ببینید.

جدیدترین عکس از فرزندان بازیگران و چهره های ایرانی از عکس جدید دوقلوهای مجید صالحی تا عکس دختر مجید یاسر و شاهرخ استخری را در بخش فرهنگ و هنر ایرناک ببینید.

جدیدترین تصاویر از حنا و آروین دوقلوهای مجید صالحی به همراه عکسی از همسرش را برایتان گردآوری کرده ایم که قطعا برایتان جذاب خواهد بود.

فیلم سینمایی دختر عمو پسر عمو به کارگردانی روح انگیز شمس و نویسندگی قربان محمدپور با بازی مجید صالحی و نیوشا ضیغمی به شبکه نمایش خانگی آمد.

رامبد جوان صفحه اینستاگرامش را با انتشار خبر تهیه کنندگی فیلم سینمایی طلا به کارگردانی پرویز شهبازی به روز کرد.

مجید صالحی صفحه اینستاگرامش را به تصویری از خود در کنار خانواده اش اختصاص داد.